Jak zorganizować dziecku interesujące wakacje

12-12-2017
kolonie dla dzieci

Warto ten czas wykorzystać w mądry sposób. Nasze tematyczne obozy młodzieżowe (https://voguetravel.pl/obozy-mlodziezowe) mają program wypełniony po brzegi ciekawymi aktywnościami. Dzieci biorą udział w twórczych, angażujących warsztatach, grach i zabawach. Na naszych obozach nie ma miejsca na nudę i marudzenie! Tylko dobra zabawa i pożytecznie spędzony czas. Jak zorganizować dziecku interesujące wakacje? Mamy na to sprawdzony przepis!

Profesjonalna kadra

Dzieci są po opieką profesjonalnych instruktorów, którzy budzą autorytet i stają się dla nich wzorem. Pełni energii wychowawcy nie mają problemu, by zaangażować do udziału w zajęciach. Dobrze zaplanowany program pozwala dzieciom oderwać się od komórek i internetu.

Pasja przede wszystkim

Rozwijanie pasji i umiejętności to coś, o czym nie zapominamy także podczas wakacji. Twoje dziecko może wybierać spośród wielu obozów: m.in. fotograficznych, komiksowych, kulinarnych czy gitarowych. Podczas każdego obozu dzieci biorą udział w warsztatach rozwijających ich umiejętności oraz kształtujących osobowość. Pracują w grupie, ucząc się komunikacji i współpracy. Rozwijają swoją kreatywność i ciekawość świata.

Podczas obozu nabędą umiejętności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Obóz medyczny, kulinarny czy fotograficzny może być początkiem ich kariery zawodowej.

Rusz się!

Młodzież spędza za dużo czasu w domu, w pozycji siedzącej, najchętniej ze smartfonem w dłoni. Zorganizowane wakacje stanowi dla nich doskonałą okazję do ruchu. Bieganie, pływanie, wędrówka czy wspinaczka. Obozy młodzieżowe to świetna okazja do zaszczepienia sportowego ducha. Lato daje niemal nieograniczone możliwości jeśli chodzi o aktywność ruchową - zarówno w górach i jak i nad morzem. Od pieszych wycieczek zaczynając, poprzez gry zespołowe, aerobik i zumbę, aż po bieganie czy crossfit dla bardziej wymagających. W zdrowym ciele zdrowy duch! Po takim wysiłku bez wyrzutów sumienia można zajadać się goframi.

Koniec z nieśmiałością!

Obozy młodzieżowe integrują i pomagają odnaleźć się w nowej grupie czy sytuacji społecznej w przyszłości. Jeśli Twoje dziecko jest nieśmiałe - udział w takim obozie będzie dla niego świetnym sposobem na przełamanie obaw. Dzieci podczas obozów są bardziej zrelaksowane - nie martwią się szkołą, i dlatego łatwiej przychodzi im nawiązanie długotrwałych przyjaźni. Spędzanie wakacji z rówieśnikami ma same zalety. Rozwija ich zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Udział w letnim campie pomaga dzieciom nabrać pewności siebie. Nie ma tutaj bowiem indywidualnej rywalizacji, która często pojawia się w szkole. Na naszych wakacjach nie walczymy o oceny. Dzięki różnorodnym możliwościom odniesienia sukcesu, życie w obozie jest prawdziwym impulsem dla młodych ludzi. Udział w obozie oznacza bowiem przyłączenie się do społeczności, w której obowiązuje współpraca i wzajemny szacunek. Kiedy dzieci mieszkają w pokojach z rówieśnikami, dzielą się obowiązkami, rozwiązują spory i zaczynają doceniać szczerą komunikację oraz pracę zespołową.

Podsumowując, obozy młodzieżowe to świetny sposób, aby Twoje dziecko pozostało aktywne i rozwijało się także podczas wakacji.

 

slide
Kasia
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca