Z klasą, czyli razem! Dłuższe wycieczki szkolne

17-10-2018
wycieczki szkolne

Pełną ofertę wycieczek kilkudniowych znajdziesz tu https://voguetravel.pl/wycieczki-szkolne-kilkudniowe

Kaszuby, Łeba, Hel i Malbork

Podczas tych czterech intensywnych dni poznamy całą różnorodność rejonów nadmorskich - zarówno kulturową, jak i przyrodniczą. Pierwszego dnia złożymy wizytę w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, gdzie poznamy kulturę kaszubską. Dzień uwieńczy przyjemny spacer na Wieżycę, czyli najwyższe wzgórze pasma morenowych Wzgórz Szymbarskich. Drugiego dnia wybierzemy się do Słowińskiego Park Narodowego na przechadzkę po ruchomych wydmach - oczywiście tylko wyznaczonymi szlakami!

Trzeciego dnia zwiedzimy helskie fokarium, Mierzeję Helską, a na koniec wejdziemy na latarnię morską. Po południu wspólna zabawa w Aqua Parku w Redzie, gdzie staniemy oko w oko z rekinami. Na koniec posmakujemy trochę historii i zwiedzimy Zamek Krzyżacki w Malborku.

Szczecin, Międzyzdroje i Starslund

W Szczecinie zobaczymy Wały Chrobrego, Rynek, przejdziemy podziemną trasą turystyczną. W Wolińskim Parku Narodowym zobaczymy słynną zagrodę żubrów. Pojedziemy też do Świnoujścia, gdzie zwiedzimy Fort Gherarda i podziemne miasto oraz wejdziemy na latarnię. Trzeciego dnia Zwiedzanie Straslund i słynnego Oceanarium.

Ostatniego dnia czeka nas spacer po Międzyzdrojach, wejście na punkt widokowy na Kawczej Górze, gdzie podziwiać będziemy panoramę Zatoki Pomorskiej. Złożymy wizytę w Centrum Słowian i Vikingów w Recławiu, gdzie weźmiemy udział w warsztatach lub w grze terenowej. Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Kraków, Wieliczka i Oświęcim

Zaczniemy od zwiedzania trasy turystycznej lub górniczej w najpiękniejszej kopali soli w Polsce -Wieliczce. Drugiego dnia spotkamy się z przewodnikiem na Wzgórzu Wawelskim, gdzie zobaczymy Katedrę, krypty wawelskie, będziemy się wspinać na wieżę i dotkniemy serca Dzwonu Zygmunta. Na Starym Mieście zwiedzimy kościół śś. Piotra i Pawła, Wieżę Ratuszową, Sukiennice, Bazylikę Mariacką, Bramę Floriańską i Barbakan. Po południu będziemy relaksować się i bawić w Aquaparku.

Trzeciego dnia wybierzemy się na terenową lekcję trudnej części europejskiej historii - zwiedzimy tereny największego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Czwartego dnia zwiedzimy Muzeum Etnograficznego, gdzie weźmiemy udział w warsztatach edukacyjnych.

Wrocław i Karkonosze

Wycieczkę rozpocznie spotkanie z przewodnikiem oraz spacer po starym mieście we Wrocławiu. Zobaczymy też Panoramę Racławicką. Drugiego dnia pojedziemy do Kamiennej Góry, gdzie zobaczymy Projekt Arado, czyli zaginione laboratorium Hitlera. Przejdziemy się też podziemną trasą turystyczną. Wejdziemy na wzgórze oraz zwiedzimy ruiny zamku Chojnik.

To jednak nie koniec górskich atrakcji! Wraz z przewodnikiem wejdziemy na Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy i Sudetów lub pojedziemy do Szklarskiej Poręby na spacer wąwozem do wodospadu Kamieńczyk. Zwiedzimy też Świątynię Wang. Na zakończenie relaksująca wizyta w kompleksie basenów Termy Cieplickie.

Zakopane i Energylandia - wycieczka 5-dniowa

Któż oprze się urokowi Zakopanego!? Podczas tej wycieczki wraz z przewodnikiem udamy się do Doliny Kościeliskiej, jednej z najpiękniejszych dolin w Tatrach. Po drodze zwiedzimy Jaskinię Mroźną. Wybierzemy się również do Term Chochołowskich, największych term na Podhalu. A po obiedzie… czeka nas Paintball! Prawdziwa bitwa drużyn! Cały dzień spędzimy także w najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce Energylandia lub (w zależności od preferencji uczestników) w Tatralandii. Ostatni dzień pobytu zwieńczy Spacer Krupówkami pod Wielką Krokiew.

Tatry i Pieniny - wycieczka 6-dniowa

Podczas tej wycieczki wybierzemy się do Niedzicy, zwiedzimy ruiny Zamku w Czorsztynie. Zabierzemy Was także na spacer Krupówkami pod Wielką Krokiew. Wybierzemy się z przewodnikiem do Doliny Kościeliskiej, ja po drodze zobaczymy Jaskinię Mroźną.

Czwartego dnia czas na wyjście w Pieniny, a dokładnie na Trzy Korony od strony Sromowców Niżnich oraz na Zamkową Górę. Wybierzemy się do Term Chochołowskich. A po południu zdrowa rywalizacja i gra zespołowa podczas rozgrywki w Paintball. Wieczorem wszyscy zrelaksujemy się przy ognisku i pieczeniu kiełbasek. Na zakończenie pobytu wjedziemy kolejką terenowo-linową na Gubałówkę.

A więc gdzie wybierzesz się następnym razem? W góry czy nad morze? Nieważne gdzie, ważne, że z klasą, czyli razem ;) Podczas wycieczki uczymy się, wypoczywamy, poznajemy lepiej nasz kraj - jego przyrodę, historię i mieszkańców. Fantastyczne wspomnienia gwarantowane!

slide
Kasia
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca