Z klasą, czyli razem! Trzydniowe wycieczki szkolne

17-10-2018
wycieczki szkolne

Pełną ofertę wycieczek trzydniowych znajdziesz tutaj https://voguetravel.pl/wycieczki-szkolne-3-dniowe

Trójmiasto i Malbork

Trójmiasto to jedno z chętniej odwiedzanych miejsc w Polsce - głównie ze względu na jego niezwykle atrakcyjne położenie nad Zatoką Gdańską. Ale Trójmiasto jest też niezwykle szybko rozwijającą się metropolią - pełną zabytków, nowoczesnych obiektów, kawiarni czy restauracji. Pierwszego dnia pod opieką przewodnika wybierzemy się na spacer i zwiedzanie głównych atrakcji Gdańska. Zobaczymy słynną Złotą Bramę, Ratusz Główny Miasta i Fontannę Neptuna. Wybierzemy się także w rejs statkiem do portu Westerplatte.

Drugiego dnia wybierzemy się do Sopotu na spacer po najdłuższym molo w Europie. Następnie pojedziemy do Gdyńskiego Akwarium. Ale to nie koniec wodnych atrakcji. W Aquaparku w Redzie zobaczymy niesamowite, piękne rekiny! Trzeciego dnia wycieczki zmienimy nieco scenerię i udamy się do Malborka, gdzie zwiedzimy Zamek Krzyżacki.

Międzyzdroje i Świnoujście

Pozostajemy w klimatach nadmorskich. Pierwszego dnia wycieczki zwiedzimy Woliński Park Narodowy z jego słynną zagrodą żubrów oraz Jeziorem Turkusowym w Wapnicy.
Drugiego dnia pojedziemy do Świnoujścia, aby zobaczyć Fort Gherarda i podziemne miasto. Wdrapiemy się też na latarnię morską. Nie zabraknie spaceru plażą i przeprawy promem.

Trzeci dzień to spacer po Międzyzdrojach: punkt widokowy na Kawczej Górze, panorama Zatoki Pomorskiej. Wizyta w Centrum Słowian i Vikingów w Recławiu. Tam weźmiemy udział w warsztatach lub grze terenowej, a na zakończenie upieczemy kiełbaski nad ogniskiem.

Robinson Cruzoe na plaży

Dla wymagających wrażeń i nadmorskich aktywności przygotowaliśmy trzydniowy pobyt na polskim wybrzeżu. Pierwszego dnia weźmiemy udział w zabawie integracyjnej, która wyzwoli energię naszej survivalowej grupy. Po obiedzie czas na grę Ślimak, czyli zabawę na świeżym powietrzu. Klasa zostanie podzielona na drużyny, których zdaniem będzie odnalezienie pytań i zagadek ukrytych na terenie ośrodka. Zwieńczeniem dnia będzie ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Drugiego dnia zapraszamy uczestników na "Mokrą frajdę", czyli wizytę w Parku Wodnym "Jan” w Darłówku Wschodnim. W programie dnia przewidzieliśmy również zabawy zawierające elementy terenoznawstwa, nauczymy się posługiwać kompasem i mapami, poznamy kierunki świata i wyznaczymy azymut. Postrzelamy sobie także z łuku – czyli będziemy ćwiczyć sztukę koncentracji, zręczności i opanowania.

Trzeciego, ostatniego dnia, pożegnamy się z morzem. Poznamy też sposoby wzywania ratunku oraz podstawy pierwszej pomocy i bogatsi o wiedzę i doświadczenia wrócimy do domu.

Berlin, Poczdam i Tropical Islands

Podczas tej trzydniowej wycieczki w pierwszej kolejności zwiedzimy Berlin - jedno z najbardziej kolorowych i kulturotwórczych miast Europy. Zwiedzimy Muzeum Historii Naturalnej oraz Muzeum Techniki. Udamy się na spacer do Bramy Brandenburskiej i Reichstagu, a następnie słynną aleją Unter den Linden na Alexanderplatz. Zobaczymy także Poczdam - miasto pałaców, zamków i parków. W Poczdamie z kolei odwiedzimy Park Sanssouci, który należy do grupy pałaców i zespołów parkowych wpisanych na listę UNESCO. Będziemy mieli okazję przejść się komnatami Pałacu Cecilienhof - miejsca słynnej konferencji poczdamskiej.

Trzeci dzień to czas wyłącznie relaksu! Pojedziemy do Tropical Islands, największego na świecie lasu tropikalnego pod dachem!

Wrocław, Praga, skalne miasto Ardspach

Podczas tej wycieczki poznamy dwa fascynujące miasta: Wrocław i Pragę, z ich historią i architekturą. Ne zabraknie także okazji do ciekawych lekcji przyrody. Pierwszego dnia zwiedzimy Wrocław, Wizyta w Hydropolis (opcjonalnie ZOO i Afrykarium).
Drugi dzień spędzimy w stolicy Czech. Wraz z przewodnikiem zwiedzimy Hradczany, Katedrę św. Wita, Most Karola i dzielnicę żydowską oraz Plac Wacława.

Trzeciego dnia czeka nas pobyt w Skalnym Mieście, zwanym także skalnym labiryntem. Jest to zespół skalnych form ukształtowania powierzchni Ziemi: skałek, ambon, baszt czy grzybów skalnych, skupionych w pobliżu siebie i oddzielonych wąskimi rozpadlinami. Na zakończenie dnia wybierzemy się w rejs łódką.

Karkonosze

Pierwszego dnia pojedziemy do Zamku Chojnik, gdzie czeka nas piesze wejście na wzgórze oraz zwiedzanie ruin zamku. W samym Karpaczu wybierzemy się na spacer do Świątyni Wang - najstarszego drewnianego kościoła w Polsce.

Drugiego dnia wybierzemy się w góry i wjedziemy na Szrenicę, a następnie pieszo wąwozem do wodospadu Szklarki - najwyższego wodospadu w Sudetach. Zwiedzimy Muzeum Minerałów, a na koniec odpoczniemy przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

W drodze powrotnej zatrzymamy się w Kowarach, gdzie zobaczymy Park Miniatur Dolnego Śląska. Park w swoich zbiorach posiada miniatury około czterdziestu obiektów znajdujących się na terenie Dolnego Śląska, Łużyc a nawet Czech.

Kraków i Wieliczka

Kraków to jedno z ważniejszych miast dla polskiej historii i kultury. Nie mogło go więc zabraknąć na trasie naszych szkolnych wycieczek. Zwiedzanie zaczniemy od Wieliczki. Następnego dnia udamy się na spacer Wzgórzu Wawelskim. W programie: Katedra, krypty wawelskie, serce Dzwonu Zygmunta. Podziwiać będziemy Stare Miasto: kościół św. Piotra i Pawła, Wieżę Ratuszową, Sukiennice, Bazylikę Mariacką, Bramę Floriańską i Barbakan. Odwiedzimy krakowski Aquapark. Trzeciego dnia wybierzemy się do Muzeum Etnograficznego, gdzie weźmiemy udział w niezwykle pouczających warsztatach edukacyjnych.

A więc gdzie wybierzesz się następnym razem? W góry czy nad morze? Nieważne gdzie, ważne, że z klasą, czyli razem ;) Podczas wycieczki uczymy się, wypoczywamy, poznajemy lepiej nasz kraj - jego przyrodę, historię i mieszkańców. Fantastyczne wspomnienia gwarantowane!

slide
Kasia
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca