Obóz języka japońskiego Nihongo Gasshuku

25-11-2019
popkultura japonii

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś „TAK” to świetnie trafiłeś/aś bo obóz językowy Nihongo Gasshuku to nauka języka japońskiego i kultury Kraju Kwitnącej Wiśni wpleciona we wspaniałą zabawę!

Kreski, kratki, zawijaski…

…czy to właśnie widzisz, gdy patrzysz na japońskie znaki? Niedługo to się zmieni! Nauczysz się nie tylko podstawowych sylabariuszy japońskich, ale poznasz również kolejność pisania kresek w znakach. Mimo, że mówi się, że „im dalej w las tym więcej drzew”, gdy raz poznasz zasady pisania konkretnych elementów, nawet najbardziej skomplikowany znak nie będzie dla Ciebie już problemem.

yt

Piosenka z alfabetem japońskim- na zachętę!

Mówmy PERA PERA!

Na obozie nie tylko poznasz podstawy języka, ale także spróbujesz swoich sił podczas rozmówek lub zadań z użyciem nowo poznanych słówek i zwrotów. Na deser po ćwiczeniach - gimnastyka dla języka czyli łamańce językowe! Na podstawie dialektów zobaczysz też, w których rejonach Japonii język może zaskoczyć Cię bardziej niż myślałeś/aś.  Ale czy na tym kończy się nauka języka japońskiego? Nie możemy zapomnieć przecież o bardzo często używanych japońskich onomatopejach. Jednym z przykładów jest właśnie PERA PERA(ペラペラ) - ‘mówić płynnie’...czyli tak, jak każdy z nas by chciał mówić :)

Japońskie koty zamiast miau miau robią にゃんにゃん (nyan nyan)

 

Nie samą nauką człowiek żyje

Nikt nie jedzie na obóz aby tylko się uczyć, dlatego na obozie czeka Cię również wiele innych atrakcji. Gry, quizy, karaoke, japońskie tańce - na pewno nie będziesz się nudzić! Korzystając z zimowej aury możesz też poszusować na stokach niczym Japończycy w kurortach narciarskich na Hokkaido. Ramowy program obozu ze wszystkimi atrakcjami możesz sprawdzić (nie posiadamy już oferty obozu językowego, ale zapraszamy ciebie na obozy azjatyckie https://voguetravel.pl/obozy-azjatyckie)

Przekonaj się, że nauka języka japońskiego jest świetną zabawą!

Do zobaczenia na obozie!

Joanna Patelczyk
Jestem studentką japonistyki na UAM w Poznaniu. Interesuję się rysunkiem i malarstwem w wersji tradycyjnej jak i digital art. W chwilach wolnych od zgłębiania japonistycznej wiedzy spędzam czas przy kawie i szkicowniku lub jeżdżę na rolkach. Od niedawna jestem członkiem poznańskiej filii Grupy Tańca Yosakoi „Sakuramai POLAND”. Marzę o własnej małej hodowli jeży pigmejskich :)
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca