Wyróżnienie dla Vogue Travel w konkursie Employer Branding!

20-06-2022
konkurs
employer branding
wyróżnienie dla VT

Dnia 9-ego czerwca odbyła się w Warszawie gala wręczenia nagród w konkursie Employer Branding Excellece Awards 2022, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Nie bez powodu. Wiecie dlaczego? 

Mamy to! Nasze starania zostały docenione i otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Employer Branding! 

W tym roku konkurs EB był organizowany już po raz jedenasty. Jego założeniem jest przedstawienie i wyłonienie najlepszych praktyk employerbrandingowych w Polsce, które zostają nagrodzone.

Mieliśmy naprawdę pokaźną konkurencję, ponieważ do konkursu zostało zgłoszonych aż 150 projektów!

Konkurs składał się z dziewięciu kategorii, w której można było zyskać nagrodę główną oraz wyróżnienie. Kategorią, w której uzyskaliśmy wyróżnienie była: Strategia EB do 100 tys.

W skład Jury konkursu EBEA 2022 wchodzili: Anna Macnar (Przewodnicząca), Julia Bojanowska, Adrian Gamoń, Maja Gojtowska, Dominik Górka, Monika Kantowicz-Gdańska, Paulina Mazur oraz Adam Piwek. 

Konkurowaliśmy z dużymi firmami, jak np. Allegro, Budimex, Lidl, etc. Mimo wszystko udało się nam zdobyć to wyróżnienie, co napawa nas nie lada radością! Utwierdziło nas to w przekonaniu, że nie trzeba być znaną w całym kraju, dużą firmą, aby wdrażać w życie fajne pomysły, a działania zostały docenione. Tym bardziej jest to dla nas bardzo ważna nagroda, z której podwójnie się cieszymy.

Dziękujemy! 

slide
Redakcja Vogue Travel
Inne artykuły autora:
about
Kim jesteśmy?
Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze czternaście lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 20 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca