Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. łódzkie

Ferie to dla dzieci najlepszy zimowy czas, ponieważ mogą odpocząć od szkoły i cieszyć się zimą. Ferie zimowe w województwie łódzkim wypadają od 16 do 29 stycznia 2023 roku. To wspaniała okazja do tego, aby wziąć udział w zorganizowanej wycieczce. Nasze wyjazdy zawierają bogaty program, pełen ciekawych i praktycznych zajęć. Dodatkowo w ofercie znajdziesz wyjazdy tematyczne, które z pewnością spodobają się każdemu dziecku i rodzicowi. 

Ferie zimowe w województwie łódzkim – oferta 2023

Dla młodzieży utalentowanej muzycznie polecamy wyjazdy rockowe i wokalne, podczas których każdy będzie mógł zagrać w zespole lub uczyć się od profesjonalnych wokalistów. Przewidujemy obozy dla dzieci zdolnych manualnie, w których mogą nauczyć się świetnie rysować lub szyć. Zima najbardziej wszystkim kojarzy się z zimowymi sportami, dlatego również tego nie może u nas zabraknąć. Organizujemy wyjazdy na narty oraz snowboard, które dostosowane są do wieku i doświadczenia. Uczestnicy przez cały obóz będą pod opieką wykwalifikowanych opiekunów i instruktorów. Ferie zimowe w województwie łódzkim z Vogue Travel to czas zabawy, relaksu i rozwijania pasji!

Atrakcje na zimowych wyjazdach Vogue Travel

Chcemy, aby każde dziecko miało możliwość spędzić ferie, robiąc ulubione rzeczy. Dlatego przygotowaliśmy wyjazdy, które są pełne magicznych i bajkowych przeżyć. Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszą się kolonie inspirowane Harrym Potterem oraz Krainą Lodu. Podczas różnorodnych zajęć znajdzie się również czas na wspólną integrację. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki. Zapoznaj się z ofertą ferii zimowych w województwie łódzkim i wybierz obóz, którego tematyka jest ulubioną Twojego dziecka! 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm