Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. lubelskie

Ferie zimowe w województwie lubelskim trwają od 16 stycznia do 29 stycznia 2023. To doskonały czas, aby zorganizować wolne dni na odpoczynek od obowiązków szkolnych. Co ciekawego można robić? Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze planów, poznajcie naszą pełną ofertę wyjazdów. To zimowiska, na których można rozwinąć swoje talenty albo sprawdzić się w zupełnie nowych dziedzinach. 

Ferie zimowe w województwie lubelskim – oferta 2023

Zaletami wyjazdów zimowych są oczywiście: obecność rówieśników, ciekawych warsztatów, zajęć dostosowanych do umiejętności, a także czas dla siebie. Jakie wyjazdy warto wybrać? To zależy od preferencji dzieci i młodzieży! Do wyboru są wycieczki pełne muzyki, tańca, rysunków czy też śpiewu. Jeśli masz w domu przyszłego gitarzystę, perkusistę lub wokalistę, to są świetne opcje! Niektóre zimowiska opierają się również na ściśle związanych tematach, takich jak Minecraft, Fortnite, anime i manga. Dla tych, którzy chcą poznać smak zimowego szaleństwa, polecamy obozy narciarskie oraz skateboardowe. To czas, w którym można nauczyć się jazdy na stoku pod okiem czujnych opiekunów i instruktorów. Sprawdź naszą ofertę ferii zimowych w województwie lubelskim!

Moc atrakcji na wyjazdach Vogue Travel

Program zajęć dopasowywany jest stricte do możliwości uczestników. Jedno jest pewne, dni są wypełnione warsztatami teoretycznymi i praktycznymi, a także świetnymi atrakcjami. A na koniec czas na bitwę śnieżną, czas dla siebie i dyskotekę tematyczną. Wszystkie ferie zimowe w województwie lubelskim odbywają się w jak najlepszej atmosferze. Nocleg organizujemy w sprawdzonych obiektach, m.in. w Murzasichle i Poroninie. Przy okazji dzieci i młodzież mogą poznać piękne zakątki Podhala w Polsce. 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm