Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. małopolskie 

Za oknem zima, szaro, zimno i ponuro? Twoje dziecko nudzi się w domu, a przed nim 2 tygodnie ferii zimowych w województwie małopolskim? Pokaż mu zorganizowane kolonie tematyczne! Ferie zimowe w województwie małopolskim trwają od 30 stycznia do 12 lutego 2023 roku. Twoje dziecko czeka świetna zabawa z rówieśnikami. W naszej ofercie znajdziesz kolonie, które mają rozbudowany program w zależności od wybranej tematyki.

Ferie zimowe w województwie małopolskim – 2023

Dzięki zróżnicowanemu programowi każde dziecko może zdecydować się na wyjazd i rozwijać swoje hobby. Kraina Lodu to ulubiona ekranizacja najmłodszych, dlatego przygotowaliśmy obóz o tej właśnie tematyce. Maluchy będą mogły lepić bałwana i spędzić czas w puszystym śniegu. Dla trochę starszych polecamy ferie pełne magii, czarów i zaklęć – taka tematyka zdecydowanie ucieszy miłośników Harry’ego Pottera. Jeśli jednak Twoje dziecko woli aktywnie spędzać czas na stoku, polecamy wyjazdy narciarskie i snowboardowe, które również są odpowiednie dla młodszych. Nie ma znaczenia wiek ani poziom zaawansowania. Dodatkowo dziecko będzie pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora.

Relaks na feriach zimowych Vogue Travel

Ferie to dla Twojego dziecka czas odpoczynku? To na pewno spodoba mu się obóz bazujący na relaksie z dodatkową dawką energii. Oprócz kreatywnych zajęć znajdzie się również czas na wspólną integrację, spacery i dyskoteki. Dodatkowo będzie możliwość podziwiania wspaniałych widoków, które można spotkać w Poroninie lub Murzasichle. Od wielu lat jeździmy do tego samego ośrodka, które ma wspaniałą lokalizację oraz organizację. Nad bezpieczeństwem dzieci będą czuwać świetni wychowawcy. Zadbamy przede wszystkim o komfortowe warunki podczas całego wyjazdu. Zaplanuj z dzieckiem wymarzone ferie w województwie małopolskim!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm