Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. opolskie 

Ferie zimowe to wspaniały czas, który przez najmłodszych i młodzież jest tak samo wyczekiwany, jak wakacje letnie. Zimą również można robić niesamowite rzeczy i przeżywać niezapomniane przygody. W województwie opolskim ferie zimowe przypadają na termin od 13 do 26 lutego 2023 roku. Spraw, aby te 2 tygodnie były przez Twoje dziecko w pełni wykorzystane. Pokaż mu nasze zimowiska w przepięknych górskich okolicach, jakimi są Poronin i Murzasichle. Nasi podopieczni zostaną zakwaterowani w ośrodku, z którym chętnie współpracujemy od wielu lat.

Ferie zimowe w województwie opolskim 2023 

Przygotowaliśmy szeroką ofertę tematyczną, która skierowana jest do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie wyjazd, który będzie dla niego interesujący. Dla miłośników anime i mangi został stworzony obóz, który jest inspirowany festiwalami i konwentami mangowego świata. Dla tych, którzy najbardziej kochają zimowe sporty i rywalizację, mamy wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Są dostosowane do każdego poziomu umiejętności, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Jeśli Twoje dziecko chce wziąć udział w kreatywnych warsztatach, to z pewnością spodobają mu się zajęcia z szycia, rysowania, czy tworzenia komiksów. Sprawdźcie naszą ofertę ferii zimowych w województwie opolskim!

Szeroka oferta zimowa Vogue Travel

Ferie to przede wszystkim czas odpoczynku od nauki i szkoły. Dlatego w naszej ofercie mamy wyjazd, gdzie na uczestników czekają same relaksujące i pełne energii zajęcia. Zadbaliśmy o to, aby każde zimowisko miało bogaty program i wybór zajęć. Oczywiście przewidujemy czas wolny, podczas którego będziemy mogli się poznać i spędzić wspólnie czas. Opieką podopiecznych zajmie się wykwalifikowana kadra, wychowawcy i instruktorzy. W szczególności zadbamy o bezpieczeństwo oraz komfort wszystkich dzieci. Sprawdźcie ofertę ferii zimowych w województwie opolskim i już teraz zaplanujcie wakacje zimowe. Wybierzcie tematykę, która zapewni dziecku wspaniałą zabawę.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm