Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. pomorskie 

Zabawy w śniegu i lepienie bałwana, to świetna rozrywka, która czeka każde dziecko podczas ferii zimowych. W województwie pomorskim przypadają one na termin od 16 do 29 stycznia 2023 roku. 

Ferie zimowe w województwie pomorskie 2023

Jeśli jednak marzysz o czymś więcej, to przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałą ofertę obozów. Nie tylko spędzisz świetnie czas w gronie swoich rówieśników, ale będziesz mieć okazję robić niezwykłe rzeczy. Jesteś fanem Harry’ego Pottera i zawsze marzyłeś, aby przenieść się do świata magii? Z nami to możliwe! Przez całe ferie będziesz mieć możliwość, aby wcielić się w postać czarodzieja i uczyć się magicznych sztuczek. To zdecydowanie nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Dla miłośników mangi i anime mamy tematyczne wyjazdy, podczas których będziesz się świetnie bawić razem z innymi. Ferie to dla Ciebie czas pełnego chilloutu i odpoczynku? Wybierz obóz pełen relaksu, który zapewnia również dawkę pozytywnej energii. Organizujemy zajęcia, dzięki którym każde dziecko będzie mogło rozwinąć swoje umiejętności, znaleźć nowe pasje i podszkolić się w praktyce. Każdy dzień na obozie to niesamowite przeżycia, które nie pozwolą Ci się nudzić.

Fantastyczne ferie zimowe tylko z Vogue Travel! 

Zima, to również świetny czas na zimowe sporty, dlatego zapraszamy Cię na wyjazdy narciarskie i snowboardowe, które odbywają się w niezwykłych miejscach w Polsce i na najlepszych stokach. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestnika i poziomu jego umiejętności. W szczególności zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich dzieci oraz komfortowe warunki. Już dziś zaplanuj swoje ferie w województwie pomorskim i spędź ten czas na wyśmienitej zabawie.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm