Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. śląskie 

Każda dłuższa przerwa od szkoły, to świetna okazja, aby wykorzystać ten czas na niezwykłe przygody. Ferie zimowe w 2023 roku dla województwa śląskiego przypadają na termin do 16 do 29 stycznia. To aż 2 tygodnie, podczas których możesz zrobić niesamowite rzeczy, zamiast siedzieć w domu przed ekranem monitora. Jednak, jeśli ciężko Ci się oderwać od swoich ulubionych gier komputerowych, to polecamy obóz, na którym popularne gry przenosimy do rzeczywistości!

Ferie zimowe w województwie śląskiM 2023 

Gwarantujemy rewelacyjną zabawę w puszystym śniegu. Masz zdolności artystyczne, ale pragniesz rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie. To wyjazd rysunkowy będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Zawsze marzyłeś, aby wziąć udział Camp Rocku? Od teraz jest to możliwe! Wybierz nasz obóz muzyczny i zostań prawdziwą gwiazdą rocka. Każdy program jest dokładnie przemyślany, dlatego znajdziesz w nim szeroki wybór różnego rodzaju zajęć. Jeśli co roku czekasz na zimę, aby zdobyć kolejny stok, to polecamy obóz narciarski i snowboardowy, który przygotowany jest dla każdej grupy wiekowej oraz dla bardziej i mniej doświadczonych.

Wyjątkowe zimowiska z Vogue Travel! 

Zapewniamy niezwykłe przeżycia oraz spędzenie wspólnego czasu w gronie rówieśników. To okazja do nawiązania nowych przyjaźni i znajomości. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników i zapewnimy komfortowe warunki. Już dziś zaplanuj sobie ferie zimowe na 2023 rok w województwie śląskim. Spraw, aby ten czas przyniósł Ci wiele fantastycznych wspomnień. Wybierz tematykę obozu, która najbardziej spełni Twoje oczekiwania.

 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm