Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. świętokrzyskie

Ferie zimowe w województwie świętokrzyskim przypadają na 30 stycznia – 12 lutego 2023 roku. Czy Twoje dziecko ma już plany na te dwa tygodnie? Jeśli nie, zapoznajcie się z naszą bogatą ofertą zimowisk dla dzieci i nastolatków. Przygotowaliśmy wiele propozycji, które można dopasować do zainteresowań, a także umiejętności.

Ferie zimowe w województwie świętokrzyskim – oferta 2023 

Ferie zimowe w województwie świętokrzyskim są świetną szansą na poznanie nowych ludzi, odpoczynek od szkolnych obowiązków, rozwijanie swoich pasji oraz kreatywności. W ofercie nie mogło zabraknąć obozów narciarskich i snowboardowych. To prawdziwe białe szaleństwo na stoku, zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych miłośników aktywnego trybu życia. Poziom i czas zajęć jest dopasowany do możliwości uczestników. Nad wszystkim czuwają nasi opiekunowie i doświadczeni instruktorzy. To jednak nie są jedyne opcje na ferie zimowe w województwie świętokrzyskim! 

Atrakcje podczas ferii zimowych z Vogue Travel

Warto zwrócić uwagę na zimowiska muzyczne, artystyczne, a nawet rysunkowe. Pomogą one rozwinąć dotychczasowy warsztat, a także poznać ludzi, którzy interesują się tą samą tematyką. Przygotowaliśmy także wyjazdy pełne anime i mangi, tańców, magii i czarów, czy też ulubionych gier wśród nastolatków. Jesteśmy pewni, że każda forma zimowiska spodoba się naszym podopiecznym. Czas na białe szaleństwo, zajęcia tematyczne i wspólnie spędzony czas z rówieśnikami! Ferie zimowe Vogue Travel odbywają się w sprawdzonych lokalizacjach, czyli m.in. Poroninie i Murzasichle. Ośrodki spełniają wszelkie warunki komfortu i bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą ferii zimowych w województwie świętokrzyskim!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm