Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. warmińsko-mazurskie

Zimowe szaleństwo? Czas rozpocząć ferie zimowe w województwie warmińsko-mazurskim. Przypadają one w terminie od 23 stycznia do 5 lutego 2023 roku. Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze pomysłu na spędzanie wolnego czasu, przygotowaliśmy wiele wariantów zimowisk, spośród których może wybrać swoje idealne ferie. Podczas nich pozna zupełnie nowe formy aktywności, a także poprawi swoje dotychczasowe umiejętności.

Zimowe atrakcje Vogue Travel 

Dla dzieci i młodzieży, którzy lubią spędzać czas aktywnie, przygotowaliśmy obozy narciarskie i snowboardowe. Program zajęć jest dopasowywany do możliwości uczestników, dlatego jest on przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników stoku. Zabawa odbywa się pod czujnym okiem opiekunów i instruktorów. Na młodych ludzi czeka dużo praktyki, ale ważnej, teorii. Nie zawsze jednak trzeba stawiać na zimowiska z nutką adrenaliny w tle. 

Ferie zimowe w województwie warmińsko-mazurskim 2023

W naszej ofercie znajdują się też wyjazdy przepełnione anime, mangą, magią, czy też czarami. Podczas nich można liczyć na tematyczne warsztaty oraz pełen relaks w gronie rówieśników. Mamy też coś dla miłośników tańca, rysowania i śpiewania. Dbamy o to, aby podczas ferii dzieci mogły rozwijać swoje pasje, a także skrywane umiejętności. Wszystkie nasze propozycje wyjazdowe obfitują w bogaty program, niezapomniane przeżycia, a także relaks z dala od obowiązków szkolnych. Z nami można odwiedzić piękne zakątki Podhala. Do tej pory realizowaliśmy podróże m.in. do Murzasichla i Poronina. Wszystkie obiekty noclegowe są bezpieczne i komfortowe. Sprawdź naszą ofertę ferii zimowych w województwie warmińsko-mazurskim!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm