Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. wielkopolskie

Czas na wypoczynek, śnieżne szaleństwo i odkrycie w sobie nowych talentów! Ferie zimowe w województwie wielkopolskim trwają od 30 stycznia do 12 lutego 2023 roku. To świetny moment, oprócz wakacji letnich, na krótką przerwę od obowiązkowych zajęć i termin, który na pewno znają wszyscy uczniowie. Co warto robić w wolnym czasie? Wybierzcie jeden z wyjazdów, podczas którego dzieci mogą poznać nowych kolegów i koleżanki, a także doskonalić swoje umiejętności. 

Ferie zimowe w województwie wielkopolskim – oferta 2023

Mamy w ofercie zimowiska tematyczne, np. Fortnite i Minecraft, cosplay, magia i czary, relaks czy otaku. Wszystkie ferie zimowe w województwie wielkopolskim przepełnione są warsztatami, kreatywnymi zajęciami oraz strefą rozrywki. Podczas nich można poczuć się jak w odległej krainie! Można też postawić na zimowiska, podczas których jest szansa na doskonalenie śpiewu, gry na instrumencie czy też tańca. Oczywiście każdy zimowy wyjazd to także szansa na bitwę śnieżną, dyskotekę tematyczną i czas wolny na rozmowy z nowymi przyjaciółmi.

Różnorodne atrakcje na wyjazdach z Vogue Travel 

Dla spragnionych wrażeń na stoku polecamy obozy narciarskie i snowboardowe. To dobrze zaplanowany czas pod okiem opiekunów oraz instruktorów. Jeśli dziecko nie ma jeszcze doświadczenia z taką aktywnością, nie szkodzi. Program jest dopasowywany do możliwości i umiejętności uczestników. Podczas zajęć przerabiana jest także teoria. Oczywiście nie zabraknie długich godzin praktyki na stoku. W dodatku wyjazdy organizowane są do sprawdzonych ośrodków w Murzasichle oraz Poroninie. To też świetny czas, aby zwiedzić piękne zakątki Podhala. Wybierz najlepsze zimowisko i zaplanuj ferie w województwie wielkopolskim!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm