Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. podlaskie

Każde dziecko z radością wyczekuje czasu wolnego od szkoły. Warto jednak zaplanować sobie te 2 tygodnie, by nauczyć się wielu nowych rzeczy lub poznać nowych przyjaciół. Idealną dla tego okazją są zorganizowane wyjazdy. Ferie zimowe w województwie podlaskim przypadają w terminie od 23 stycznia do 5 lutego 2023 roku. To niezwykły zimowy czas, podczas którego Twoje dziecko przeżyje niesamowite przygody. Zapewniamy świetną zabawę i dużo radości!

Ferie zimowe w województwie podlaskim 2023 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wyjazdów tematycznych. Przygotowaliśmy coś dla każdego, zarówno dla starszych, jak i młodszych. Jeśli Twoje dziecko słucha k-popu i uwielbia tańczyć, to z pewnością spodoba mu się obóz, podczas którego nauczy się choreografii oraz weźmie udział w sesji zdjęciowej. Z kolei fanom anime i mangi polecamy wyjazd, który jest inspirowany festiwalami i konwentami mangowymi. W czasie ferii nie może zabraknąć odrobiny ruchu i ulubionego sportu. Dlatego znajdziesz u nas wyjazdy narciarskie i snowboardowe przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Uczestnicy mogą podszkolić swoje umiejętności lub nauczyć się jeździć. Sprawdź szeroką ofertę ferii zimowych w województwie podlaskim!

Gamingowa zima z Vogue Travel

Osoby, które wolą pozostać przy komputerze, grając w gry, na pewno przekona obóz, który zawiera wiele zabaw opartych o popularne gry, takie jak Minecraft. Nasze wyjazdy odbywają się w przepięknym klimacie górskim, jaki można spotkać w Poroninie lub Murzasichle. Od wielu lat jeździmy do sprawdzonego, dobrze zlokalizowanego ośrodka. Wszystkim dzieciom zapewniamy bezpieczeństwo i wygodne warunki. Już dziś zaplanuj z dzieckiem ferie w województwie podlaskim. Niech spędzi je ze swoją grupą rówieśników i odkryje nowe talenty.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm