kolonie minecraft 2023

Wakacje z Minecraft i Fortnite

Lokalizacja:Poronin
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar

Dwie kultowe gry podczas jednej kolonii letniej! Zapraszamy na wakacje z Minecraft’em i Fortnite’m. Nie dajcie się zwieźć. Podczas naszych wakacji wcale nie będziemy grać! 

Przygody z Minecraft - Vogue Travel

Kolonia przygody z Minecraft

Lokalizacja:Łeba
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar

W wakacje nie siadamy do konsol i tabletów, Minecraft przenosimy do rzeczywistości! 

Kolonia z Minecraft i Fortnite

Lokalizacja:Poddąbie
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar

Dwie kultowe gry podczas jednej kolonii letniej! Zapraszamy na wakacje z Minecraft’em i Fortnite’m. Nie dajcie się zwieźć. Podczas naszych wakacji wcale nie będziemy grać! 

Przygoda z Fortnite

Lokalizacja:Łeba
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar

Wakacyjny, aktywny odpoczynek z naszą ulubioną grą! Podczas kolonii nie będziemy jednak grać na komputerach, a przeniesiemy nasze ulubione rozgrywki do rzeczywistości.

Kolonie Minecraft dla najmłodszych

Kolonie Minecraft to odpowiedź na potrzeby najmłodszych miłośników tej słynnej gry komputerowej. Twoje dziecko uwielbia budować zamki lub tworzyć własne mapy z wirtualnych klocków? Teraz będzie miało okazję rozwinąć swoją kreatywność w realnym świecie! To świetna okazja do spędzenia wakacji na świeżym powietrzu, w towarzystwie innych fanów Minecrafta. Po zakończeniu kolonii będziesz potrzebować dodatkowego dnia, żeby wysłuchać, jakie niesamowite przygody przeżyło Twoje dziecko.

Kolonie Minecraft ? oryginalne atrakcje

Nasze kolonie Minecraft organizujemy na północy Polski - w Poddąbiu i Łebie oraz na południu Polski - w Poroninie. Orzeźwiająca, nadmorska bryza i delikatny szum morza lub urokliwie szumiące drzewa i widok gór są niesamowicie pobudzającą mieszanką, która wywoła uśmiech na twarzy każdego. W tych sceneriach Twoje dziecko m.in. nauczy się strzelać z łuku, zaprojektuje swój miecz i plecak, rozwinie umiejętność orientacji w terenie, a do domu wróci z ogromnym uśmiechem na twarzy! W te wakacje postaw na kolonie Minecraft, którą Twoja pociecha zapamięta na długie lata.

Spełnij marzenia swojego dziecka i pomóż realizować jego pasje, wybierając kolonie dla dzieci! Niech ten letni czas obfituje we wspaniałe przygody, nowe znajomości i dobrą zabawę, która zapadnie w pamięć.
 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy podczas kolonii dzieci grają w gry na komputerach?

Nie, w trakcie kolonii przenosimy grę do świata rzeczywistego. Dzieci uczą się pionierki, kreatywnego myślenia, budowania szałasów w lesie. Uczą się pracy zespołowej, rozwiązując zagadki przygotowane przez wychowawców. 

Czy poza zajęciami związanymi z grą są inne zajęcia? 

Tak, oprócz bloków zajęciowych, na które składają się zajęcia programowe, wieczorami organizowane są dla dzieci ogólne gry i zabawy. Ponadto zawsze znajdzie się czas na spacer po okolicy, odpoczynek, zakupy lub plażowanie w przypadku kolonii realizowanych nad morzem.

Czym się różnią od siebie programy kolonii minecraft?owych?

Wszystkie kolonie minecraft?owe łączy główny przede wszystkim temat ? przeniesienie gry Minecraft do świata rzeczywistego. Programy tych koloni są do siebie bardzo zbliżone, jednak główna różnicą jest miejsce odbywania się tych kolonie ? w odmiennych miejscowościach morskich, jak i górskich.

czy na kolonie jeżdżą dziewczynki?

Oczywiście! Wsród miłośników światów Minecraft nie brakuje dziewczyn. 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm