Uwaga! Dla największych miłośników psich obozów przygotowaliśmy świetną promocję!

14-06-2013
obóz z psem
wakazcje z psem

Ferie letnie to najlepsza okazja do tego, żeby poświęcić swojemu psu nieco więcej czasu i wynagrodzić godziny oczekiwania na Was, kiedy to w końcu wrócicie ze szkoły i odrobicie te lekcje :)

Obóz z psem, to doskonała okazja do nadrobienie zaległości we wspólnych treningach, psim posłuszeństwie i beztroskich szaleństwach. To również miejsce, gdzie możecie poznać nowe osoby dzielące z Wami wspólną psią pasję. A wszystko pod okiem naszej doświadczonej instruktorki! Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocyjne miejsca na naszej Psiej Akademii nad morzem! Sprawdźcie sami!

https://voguetravel.pl/obozy-z-psem

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca