Last minute na wybrane kolonie dla dzieci w górach!

26-06-2013
kolonie
obozy młodzieżowe
biuro

W te wakacje, specjalnie przygotowana przez nas promocja, obejmuje największe kolonijne hity sezonu naszej górskiej placówki w Poroninie.

Dzieci wybierać mogą między Kolonią misja survival, a Kolonią górska przygoda! Każde dziecko odnajdzie w nich swoje zainteresowania i wybierze kolonię dla siebie, a Państwo korzystając z naszej wyjątkowej oferty cenowej, będą mogli mu w tym pomóc.

Oczywiście, to nie jedyne kolonie, na których znajdziecie Państwo jeszcze wolne miejsca dla swoich pociech - cały czas zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolonijną na stronie www.voguetravel.pl

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca