Wakacje z psem - ostatnie promocyjne miejsca na Psią Akademię!

28-06-2013
obóz z psem

Zapraszamy na Obóz Psia Akademia, to doskonały start dla każdego sportowego duetu!

W końcu doczekaliście się wakacji! To świetna okazja do tego, żeby poświęcić swojemu psu nieco więcej czasu i wynagrodzić godziny oczekiwania na Was, kiedy to w końcu wrócicie ze szkoły i odrobicie te lekcje :)

Dogfrisbee, agility, obedience, psie sztuczki i wspólne zabawa - na wszystko znajdziecie teraz czas! Obóz z psem, to szansa do nadrobienie zaległości we wspólnych treningach. To również miejsce, gdzie możecie poznać nowe osoby dzielące z Wami wspólną psią pasję. A wszystko pod okiem naszej doświadczonej instruktorki!

Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocyjne miejsca na naszej Psiej Akademii nad morzem! Sprawdźcie sami!

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca