Japońska przygoda z mangą i anime - ostatnie wolne miejsca na obozach!

14-07-2013
anime i manga
obozy anime i manga

Tam wcielisz się w jednego z ulubionych bohaterów? Zapraszamy do przepięknej miejscowości górskiej Małe Ciche, gdzie znajduje się nasza artystyczna placówka. Nie zwlekaj, bo zostało jeszcze tylko kilka wolnych miejsc na obozie Anime i manga oraz obozie Przygoda w Japonii!

Zostań mangaką

Dla osób zafascynowanych japońską animacją i komiksem, obóz o tematyce anime i manga to idealny wybór. Uczestnicy będą mogli zgłębić tajniki pracy mangaki, dowiedzieć się wszystkiego na temat kreowania mangowych bohaterów, by potem – krok po kroku – teoretyczną wiedzę wykorzystać w praktyce. Przy użyciu profesjonalnych przyborów stworzysz własnoręcznie stronę mangi, ale nie tylko! Dzięki niezliczonym akcesoriom, zaprojektujesz, a potem wykonasz strój rodem z prawdziwego japońskiego anime oraz wyreżyserujesz cosplejową scenkę, w której Twój bohater zaprezentuje swe niezwykłe umiejętności.

Obóz anime i manga w Małym Cichym

Zasmakuj Kraju Kwitnącej Wiśni

Tych, którzy chcieliby poznać tradycyjną japońską kulturę, zapraszamy na obóz Przygoda w Japonii. Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat klasycznego japońskiego teatru Nō i będą mieli okazję wykonać własną maskę, którą aktorzy zakładają, by wcielić się w daną postać – ludzką bądź demoniczną. Maska oddaje charakter, nastawienie i…płeć postaci, ponieważ aktorami teatru Nō są tylko i wyłącznie mężczyźni! Dla fanów japońskiej kuchni nauka przygotowania tradycyjnych potraw, która zakończy się ucztą dla podniebienia. Dowiesz się również, kim tak naprawdę jest gejsza i na czym polega wyjątkowość sadō, czyli japońskiej ceremonii parzenia herbaty, którą skosztujesz z tradycyjnej czarki.

Małe Ciche - nasza placówka artystyczna :)

Wszystko co subarashii, kakkoii i kawaii, czyli rozrywka w czystej postaci

Dla wszystkich uczestników obozów wiele ciekawych japońskich gier i zabaw, min. stepmania, karaoke czy kendama. Wyrusz z nami do Małego Cichego, by przeżyć japońską przygodę!

Marta Kaszyńska
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca