Obozy gitarowe - pierwsze akordy czy wirtuozeria?

25-08-2013
muzyka
obozy muzyczne
obozy gitarowe

W tym roku ponownie pokazaliśmy świetny poziom zajęć, a nasza kadra razem z Wami stworzyła prawdziwie rockowy klimat. Jeszcze się wahasz? Sprawdź jak w tym roku radzili sobie Twoi rówieśnicy.

Utwory się nie starzeją, a zespoły nie umierają

Co roku zadziwia nas dobór repertuaru przez uczestników i uczestniczki naszych zajęć. Niesamowite jest to, że na obozach gitarowych zawsze króluje Metallica, czy Nirvana, które powstały przecież w latach osiemdziesiątych, nie wspominając już o Led Zeppelin rozpoczynający swoją karierę w roku 1968! Świadczy to tylko o jednym – królowie gitary i rocka nie rodzą się codziennie. Jesteście ciekawi jak z ich muzyką radzą sobie nasi uczestnicy/czki? Zajrzyjcie na nasz profil na Facebook'u, a znajdziecie tam filmy z pokazów finałowych i prób. Jak ten Stairway to heaven w wykonaniu Mateusza Chmielewskiego. Enjoy!

Wlazł kotek na płotek i pierwsze poruszenia strun

Nie ma co ukrywać, że muzyka panów gitary, to już wyszła szkoła rocka. Jeszcze Ci daleko do takiego poziomu, a już chciałbyś/abyś przyjechać do Murzasichle? Wstydzisz się powiedzieć, że dopiero zaczynasz, czy boisz odstawania od grupy? Nic bardziej mylnego! Obozy gitarowe są dla wszystkich! Ważne, że czujesz muzyczny klimat, kochasz gitarę i chcesz się dużo nauczyć, a Murzasichle powita Cię z otwartymi ramionami :) Nie wierzysz, to posłuchaj – koncert finałowy i nasz początkujący uczestnik w wykonaniu znanego utworu Wlazł kotek na płotek ;)

Do zobaczenia w Murzasichle w przyszłe wakacje na jednym z naszych muzycznych turnusów rockowych, gitarowych, czy ciężkiego grania. Jeżeli cały rok szkolny to dla Was zbyt długi czas oczekiwania, to w Murza spotykamy się również zimą! Dobry program i muzyka nie boją się złej pogody, a widoki ośnieżonych gór tylko podkręcają atmosferę placówki. Do zobaczenia :)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca