Wypad na deskę? Tylko na obozy snowboardowe w Murzasichle!

22-10-2013
obozy młodzieżowe
obozy snowboardowe
obozy zimowe

 ponieważ propozycja przeznaczona jest dla dwóch grup początkującej i zaawansowanej. Teraz nie musicie rozstawać się z przyjaciółmi, bo po jeździe na szlaku wspólnie spędzicie czas na animacjach :)

Co oferuje wyjazd do Murzasichle?

To nie tylko wybór czterech godzin zajęć pod okiem doświadczonych instruktorów w dwóch grupach – początkującej i zaawansowanej, ale również świetna zabawa na stoku z pozostałymi uczestnikami obozu. Grupa dopiero rozpoczynająca swoją przygodę ze snowboardem dowie się, jakie powinno być wyposażenie snowboardzisty/ki, jak dopasować sprzęt, utrzymać balans, wykonywać podstawowe manewry, ale również doskonalić będzie technikę pod czujnym okiem instruktora/ki. Grupa zaawansowana po zajęciach teoretycznych i praktycznych z instruktorem/ką poszaleje sobie do woli na stokach i uda się na snowrafting!

Gdzie będziecie jeździć?

Zajęcia podczas obozu snowboardowego odbywają się w dwóch stacjach narciarskich Stacji Narciarskiej w Małe Ciche oraz Stacji Narciarskiej w Bukowinie Tatrzańskiej. Każda z nich oferuje świetną infrastrukturę m.in. wyciągi krzesełkowe oraz doskonały stan stoków zawsze naśnieżonych – jak nie śniegiem z nieba, to śniegiem z armatek. Dodatkowo o stan stoku dba się poprzez nocne ratrakowanie.
A wieczorami...

Wspólnie spędzimy czas na grach X-box & kinect, obozowym karaoke w zimowym stylu, ognisku i wielu atrakcjach, które czekają na Was w Murzasichle. Do zobaczenia!

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca