Geek girls - dziewczyny i nowe technologie

08-01-2014
obozy młodzieżowe

Jesteś, czy nie jesteś geekiem?

Kochasz czytać, uczyć się nowych rzeczy, a zabawa technologiami, to Twój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu? To pierwszy znak, że jesteś geekiem. Jak zaangażujesz się w  temat, nie możesz przestać szukać nowych informacji, uwielbiasz bawić się klockami LEGO, modelami sterowanymi i planujesz już swój pierwszy blog tematyczny? To drugi znak, że jesteś geekiem. Nie przejmujesz się nowościami ze świata kosmetyków i mody, za to kochasz projektować zabawne koszulki i wszelkie gadżety, które ułatwiają życie? To ostateczny sygnał, że jesteś geekiem! Marzysz o wakacjach, na których ze swoim pełnym wyobraźni i pasji intelektem, nie będziesz się nudzić? Jedź z nami na wakacje dla geekowych dziewczyn!

Fot. Sussane Nilsson, flickr.com

Mol książkowy - i co z tego!

Największe umysły tego świata były geekami, choć nie zawsze ich tak nazywano. Maria Skłodowska Curie poświęciła swoje życie dla chemicznej pasji - geek! Albert Einstein ze swoją rozwianą fryzują i szaleńczą miłością do fizyki - geek! Merissa Mayer znana dyrektorka Google, teraz Yahoo, która stworzyła większość aplikacji, z których Ty teraz korzystać - geek! Steve Jobs, twórca słynnego komputerowego jabłuszka Apple - geek! I co z tego, że byli kujonami? Teraz wszyscy chcą być jak oni! A ty?

Rozwijaj swoje techno-pasje

Na wyjeździe kolonijnym dla geekowych dziewczyn postawisz swoje pierwsze kroki w świecie technologii i rozwiniesz pasje. Nie tylko nauczysz się zakładać własny blog tematyczny, zobaczysz jak kierować modelami sterowanymi, nauczysz się samodzielnie naprawiać rower, ale również zbudujesz elektroniczne roboty z Lego Mindstorms. Kochamy też gadżety, więc zaprojektujesz własny T-shirt. Pogadamy o naszych ulubionych książkach i staniemy do sportowej rywalizacji. Uwaga, to jeszcze nie wszystko! Dlatego zajrzyj na naszą stronę i sprawdź pełen program www.voguetravel.pl

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca