Gamezilla.pl o naszym obozie LoL :)

23-01-2014
obozy młodzieżowe

Długo rozważaliśmy, czy wypuścić dla Was ten obóz. W końcu wakacje z grami, w tym z LoLem, to dopiero nowość w naszym kraju. Jednak patrząc na "zachodnie" doświadczenia i myśląc o tym, że wyciągniemy Was trochę z domów, zdecydowaliśmy się! Porozumieliśmy się z Universalsoldiers, no i są - super obozy dla graczy! LoL i już lada moment MMO! Jednak niech Was program, który możecie znaleźć https://voguetravel.pl/oboz-league-of-legends, nie zmyli - nie będzie siedzenia cały dzień przed kompem;) Atrakcje górskie i zajęcia w grupach na świeżym powietrzu obowiązkowo też się pojawią. Nie bójcie się ekipa rockowa z placówki nie da Wam się nudzić ;)

Cały tekst o letnim obozie League of Legends możecie znaleźć na stronie portalu Gamezilla.pl. Jak słusznie redaktorzy zauważyli, nasz obóz skierowany jest raczej do osób początkujących lub tych, które już postawiły swoje pierwsze kroki w LoL, ale chcą się dowiedzieć więcej. W końcu, jak w każdej dziedzinie, potrzebne są solidne podstawy, by ogarnąć i rozwijać swoje umiejętności. No i nie ukrywajmy, że to również świetna okazja do spędzenia czasu z graczami oraz całą ekipą naszej placówki w Murzasichle ;)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca