Bądź fit i czuj się świetnie we własnej skórze!

10-03-2014
obozy młodzieżowe

W tym względzie nie należy jednak podążać za tłumem, a skupić się raczej na własnych potrzebach - na tym, co uczyni nas szczęśliwszymi. Jeżeli rzeczywiście zależy nam na poprawie własnego wizerunku i z zazdrością spoglądamy na wysportowaną i tryskającą zdrowiem Ewę Chodakowską, to nic nie stoi na przeszkodzie, by i naszą figurę doprowadzić do nieco lepszej formy.

Pozytywne ćwiczenia działają cuda dla ciała i ducha!

Zdrowie plus dobre samopoczucie

Regularne ćwiczenia, racjonalne odżywianie dostarcza organizmowi samych korzyści. Dodatkowo poprawia nam się nastrój, gdy widzimy, że nasza sylwetka nabiera coraz wyrazistszych kształtów, a i zadyszka przy wchodzeniu na schody jest jakby mniejsza. Korzyści płynących z wysportowanego ciała nie trzeba nikomu tłumaczyć. Bycie fit jest teraz naprawdę trendy i jest to akurat ten rodzaj mody, który przynosi wiele korzyści! A obozy odchudzające wspaniale podpowiedzą Ci, jaki należy prowadzić tryb życia, żeby osiągnąć założone cele.

Zdrowe i piękne jedzenie :)

Ćwicz, jedz i myśl pozytywnie!

Co trzeba zrobić dla poprawy własnej sylwetki? Przede wszystkim pozytywnie myśleć i zacząć działać! Racjonalne odżywianie plus regularne ćwiczenia poprawią nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i wzmocnią nas od wewnątrz. Dbajmy również o to, co jemy – czytajmy etykiety produktów, interesujmy się naszym odżywaniem. Zdrowie, piękna sylwetka jest na wyciągniecie ręki, ale bez wyrzeczeń i starań nie zmieni się nic. Należy techniką „małych kroczków” dążyć do osiągnięcia założonych celów, a i nasza samoocena również ulegnie poprawie. Bądźmy dumni z tego jakim jesteśmy ludźmi – a zacznijmy od własnego zdrowia.

Nie rezygnuj z marzeń!

Popatrzmy na fenomen Ewy Chodakowskiej – osoby, która swoją ciężką pracą i wytrwałością osiągnęła cel i doprowadziła swojego ducha i ciało niemal do perfekcji. Stała się przez to szanowana i przede wszystkim naśladowana przez tysiące dziewczyny w Polsce, które marzą o zdrowym wyglądzie. Powoli w zapomnienie odchodzi wzór chorobliwie chudej kobiecej sylwetki. Teraz, dziewczyny pragną być szczupłe, ale zależy im na zdrowym i pięknym ciele!

Ewa pokazała, że chcieć to znaczy móc i że każdy może osiągnąć znakomitą formę. Poranny jogging, zumba, pilates – sposobów wzmocnienie swoich mięśni jest mnóstwo – każdy może znaleźć coś dla siebie. Nasze obozy odchudzające pomogą Wam w wyborze odpowiedniej formy treningu. Wstawaj i chodź ćwiczyć z nami! Cały program naszego obozu znajdziesz https://voguetravel.pl/obozy-nad-morzem

Joanna Radzion
Jestem absolwentką politologii o specjalności dziennikarskiej i od niedawna mamą ślicznej córeczki ;) Od zawsze interesowałam się polityką a moją prawdziwą pasją jest kierunek –> Wschód! Ale nie ten daleki – poprzestaję na Białorusi i Rosji. Do tej dziedziny dodałam niedawno sprawy pochłaniające wszystkie świeżo upieczone mamy, a cieszące niezmiernie! Z całą stanowczością zaliczam do nich też pisanie na blogu Vogue Travel o wszystkich rzeczach związanych z dzieciakami, to wytchnienie i praca zarazem.
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca