Fan Zin Mangaki – wspomnienia z obozu

10-01-2015
obozy anime i manga

 To był świetny turnus Obozu mangaki – Vogue Travel, czyli obozu skupionego na technikach, teorii, a przede wszystkim praktyce rysowania mangi i komiksu.W ramach podsumowania pracy nad projektami zrealizowanymi w czasie trwania obozu, uczestnicy i uczestniczki przygotowały Fan Zin Mangaki, który koniecznie musicie zobaczyć!

zdj

To jednak nie jedyne poruszane podczas obozu kwestie. Ważne okazały się tematy dotyczące promowania twórczości młodych rysowników, poszukiwania miejsc, gdzie można tworzyć i umieszczać swoje portfolia oraz nawiązywać współpracę z innymi zaangażowanymi w świat komiksu i mangi podmiotami. Nie kończyły się dyskusje o drodze, jaką musi przejść początkujący/a rysownik/czka, od undergroundowej działalności w środowisku komiksiarzy, aż po wydanie swojego pierwszego albumu.

Weronika Krupa, jedna z naszych wychowawczyń i instruktorek, jak sama przyznaje, była bardzo pozytywnie zaskoczona i zdumiona poziomem umiejętności uczestników i uczestniczek. Wspominała mi, że wiedzieliście czego chcecie, czym się interesujecie, a przede wszystkim pokazaliście, że umiecie dążyć do osiągnięcia swoich celów. Nic, tylko trzymać tak dalej! A wszystkich, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności zapraszamy na nasz mangowy profil na Facebooku, tam możecie zadać nam wszelkie pytania o obóz.

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca pracujewturystyce.pl