Jak płacić Polskim Bonem Turystycznym?

04-02-2022
obozy młodzieżowe
kolonie dla dzieci
porady
wakacje
rodzice
bon turystyczny

Jest to bardzo prosty proces, który zajmie zaledwie 2-3 minuty. Kilka prostych kroków i możemy cieszyć się udaną płatnością. Ale jak tego dokonać? - Objaśniamy poniżej.

Najpierw jednak odpowiemy na pytanie: czym w ogóle jest Polski Bon Turystyczny? 

Jest to jednorazowa akcja rządu, mająca na celu wsparcie polskiej turystyki. Bon można wykorzystać u organizatorów wyjazdów na terenie kraju i we wszelkich obiektach (np. hotelowych) wskazanych w liście podmiotów zgłoszonych do realizacji świadczenia. 
Chociaż został on przyznany dla dzieci półtora roku temu, nie każdy zdążył go już wykorzystać. Na szczęście ważność bonu została przedłużona i można go wykorzystać do 30 września 2022! Nie ma na co czekać :)

Jak dokonać płatności tzw. Bonem Turystycznym? 

1. Dokonaj rezerwacji.

Wybierz interesującą Cię kolonię lub obóz i dokonaj rezerwacji. Rezerwacji można dokonać telefoniczne, mailowo lub internetowo na naszej stronie Vogue Travel. Po zarezerwowaniu wypoczynku otrzymasz mailowo wszelkie dokumenty, w tym umowę rezerwacyjną. 

2. Aktywuj bon.

Bez tego ani rusz! Nim zaczniecie korzystać z bonu, najpierw musicie go aktywować. Wystarczy zalogować się na swój profil PUE ZUS lub udać się bezpośrednio do jednej z placówek ZUS-u. Aby aktywować bon, trzeba kliknąć przycisk „aktywuj”, podać swój numer telefonu oraz adres mailowy i voila! Na podany adres mailowy przyjdzie numer bonu oraz kod obsługi płatności.

3. Zadzwoń do nas!

Rezerwacja założona, bon aktywowany, więc możemy przejść do płatności. Podczas rozmowy telefonicznej podaj numer rezerwacji i nazwisko uczestnika/uczestniczki, abyśmy mogli łatwo i szybko odnaleźć Twoje zgłoszenie. Następnie poprosimy o podanie numeru bonu oraz jego kodu obsługi płatności. Gdy tylko wpiszemy te dane do systemu płatności, na numer telefonu podany przy aktywacji bonu otrzymasz sms-em 6-cyfrowy kod potwierdzający płatność. Podaj go konsultantowi i gotowe! 

UWAGA! Ważne, aby mieć przy sobie telefon z numerem, który był podany przy aktywacji bonu. Kod weryfikujący płatność, który otrzymasz sms-em jest ważny tylko 2 minuty! 

Coś się nie udało? - Spokojnie! Jeżeli nie zdążysz podać kodu weryfikacyjnego albo nie przyjdzie on do Ciebie sms-em, to płatność nie przepada. Możemy spróbować dokonać płatności ponownie :) 

... a na co u nas możecie wykorzystać bon?

Na wszelkie zimowiska, kolonie i obozy letnie! W prawdzie na tegoroczne zimowiska mamy już ostatnie wolne miejsca, ale spokojnie - są jeszcze wyjazdy letnie, na które możecie wykorzystać bon. Kolonie i obozy czekają!

Macie możliwość wybrania między innymi programu obozów:

...i o wiele więcej! Łącznie ponad 70 programów obozów i 30 programów kolonii letnich!


Wszystko jasne? - To do dzieła! :)

 

slide
Redakcja Vogue Travel
Inne artykuły autora:
about
Kim jesteśmy?
Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze czternaście lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 20 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca