Vogue Travel śle życzenia świąteczne!

21-12-2023
dzieci
rodzice
życzenia świąteczne

Drodzy Uczestnicy! 

W tym magicznym okresie świątecznym życzymy Wam, abyście przeżyli równie fantastyczne chwile, co te, które spędziliście na koloniach i obozach! Życzymy Wam też więcej uśmiechów, niż ilości memów na Waszym Instagramie! Niech Wasze święta będą pełne przygód, jak rozegrane na obozach gry terenowe!

Życzymy Wam więcej radości, niż czasu spędzonego na przewijaniu TikTokowych filmików, więcej słodyczy, niż tekstów zapisanych w Waszych ulubionych piosenkach, i tyle prezentów, ilu hasztagów używacie w jednym zdaniu! Niech Nowy Rok będzie dla Was jak kolorowa plansza do gry – pełna niespodzianek i radości!

Niech Nowy Rok przyniesie Wam tylu nowych przyjaciół, co nowych piosenek w Waszym obozowym repertuarze i tyle zabawy, co podczas Waszych szalonych, kolonijno – obozowych konkursów!

Drodzy Rodzice Superbohaterowie!

Niech Wasze święta będą równie spokojne, jak próba zrozumienia nowego języka młodzieżowego, który zmienia się szybciej, niż trendy modowe!

Życzymy Wam więcej zrozumienia, niż podczas rozmów na temat ulubionych youtuberów swoich pociech, więcej cierpliwości, niż przy wyjaśnianiu, że życie przed smartfonem było rzeczywiście możliwe, i tyle optymizmu, ile staracie się utrzymać, gdy dowiadujecie się o ich najnowszych pomysłach!

Niech Nowy Rok przyniesie Wam tyle sukcesów, ile "Ctrl + S" w trakcie dnia pracy! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku w towarzystwie Waszych małych podróżników!

Zespół Vogue Travel

slide
Redakcja Vogue Travel
Inne artykuły autora:
about
Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą entuzjastów, których pasje stały się źródłem naszych sukcesów. Nasza tożsamość jest wyjątkowa, podobnie jak autorskie obozy i kolonie, które z zaangażowaniem organizujemy.

Nasza podróż rozpoczęła się 15 lat temu jako mała grupa skupiona na branży turystycznej. Obecnie współpracujemy z doświadczonymi wychowawcami i opiekunami, tworząc dla Was niezapomniane i profesjonalnie zaplanowane programy obozów i kolonii dla dzieci. Przez lata zaufało nam już wiele rodziców, oddając nam wakacyjny czas swoich pociech. Dołącz do tego wyjątkowego grona i razem z nami czerp radość z niezwykłych przygód. 
Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca