Co z wakacjami 2020?

13-03-2020
wakacje
rodzice

Drodzy Rodzice, Jako odpowiedzialny organizator:

Monitorujemy sytuację

Zapewniamy, że wszystkie decyzje dotyczące obozów letnich podejmowane będą przez nas zgodnie z wytycznymi Kuratorium Oświaty, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wojewodów oraz Sanepidu. Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi odpowiednimi instytucjami, które dbają o nasze zdrowie, bezpieczeństwo, ale również szansę na odpowiedni wypoczynek i regeneracje dla dzieci i młodzieży.

Jako odpowiedzialny organizator współpracujemy z odpowiedzialnymi ośrodkami wypoczynkowymi oraz firmami transportowymi, z którymi na bieżąco omawiać będziemy sytuację. 

 

Organizujemy kolonie i obozy

Nie odchodzimy od organizacji lata 2020. Przygotowujemy obozy 2020, które dla wszystkich dzieci i młodzieży będą momentem wytchnienia, realizacji pasji i spotkań, na które bardzo czekają. Dlatego apelujemy o nie rezygnowanie z planowania wakacji 2020, gdyż mamy jeszcze dużo czasu.

Jako organizator mamy misję, zapewnić dzieciom i młodzieży zasłużony odpoczynek. Żebyśmy mogli ją realizować uprzejmie prosimy o planowanie lata z nami, wówczas będziemy logistycznie przygotowani na przyjazd uczestników.

 

Zabezpieczamy Państwa środki finansowe

Prosimy pamiętać, że jeżeli wakacje zostaną przesunięte lub kolonie nie odbędą się z uwagi na odgórne decyzje, oczywiście zaproponujemy Państwo zmianę terminu obozu lub zwrot wpłaconych środków. Państwa środki są z nami bezpieczne.

Dodatkowym zabezpieczeniem dla Państwa jest możliwość skorzystania z Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji AXA, które mogą Państwo wykupić w momencie złożenia rezerwacji. Koszt takiego ubezpieczenia to kwota 90 PLN przy 12 dniach wypoczynku i 60 PLN przy 7 dniach wypoczynku. Ubezpieczenie to obejmuje wszystkie nagłe zachorowanie potwierdzone zaświadczeniem lekarskim. Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdą Państwo w dokumentach na stronie https://voguetravel.pl/dokumenty-i-regulaminy

Proszę pamiętać, że opłata za obozy i kolonie odbywa się ratalnie. W dniu rezerwacji wpłacają Państwo zaliczkę, czyli zaledwie 30% wartości imprezy. Reszta środków uiszczana jest dopiero na 30 dni przed planowaną datą wyjazdu, czyli w czerwcu lub w lipcu.

 

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu:  

e-mial: kontakt@voguetravel.pl

tel.: 61 850 10 85

Czat na stronie: voguetravel.pl

Messenger: fb.me/koloniedladzieci.voguetravel 

 

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca