Konkurs Vogue Travel!

29-03-2022
kreatywni
kolonie
obozy młodzieżowe
zdjęcia
konkurs

3, 2, 1… Wiosna wystartowała już tydzień temu! 

Pełni zapału i nowych pomysłów zbliżamy się do kolejnego sezonu letniego. Wiosenne promienie słońca i co raz cieplejsze dni napawają nas ogromnym optymizmem i wprawiają w świetny humor! 
Mamy nadzieję, że podzielacie naszą pozytywną energię! Dlatego... postanowiliśmy zorganizować dla was wiosenny konkurs! 

Szczegóły konkursu możecie znaleźć poniżej ;)

→ Termin trwania konkursu: 29.03 – 05.04.2022r.
→ Temat konkursu: Wiosenny przypływ energii.
→ Gdzie przesyłamy zdjęcia? Na adres e-mailowy: konkurs@voguetravel.pl

Nagrody: 

→ I miejsce – 100 pln rabatu na wybrany obóz/kolonię lato 2022 + gadżety VT.
→ II i III miejsce – gadżety VT.

Zasady: 

1. Konkurs trwa w terminie 29.03 – 05.04.2022r., w tym czasie prosimy o nadsyłanie zdjęć na wskazany powyżej adres e-mailowy, tj. konkurs@voguetravel.pl
2. W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia przesłane na wskazany adres mailowy, w czasie trwania konkursu. Zdjęcia przesłane poza czasem trwania konkursu nie będą brane pod uwagę.
3. Każdy może przesłać maksymalnie 5 zdjęć związanych z tematem konkursu.
4. Wraz z przesłanym do konkursu zdjęciem prosimy o przesłanie imienia i nazwiska oraz adresu mailowego do kontaktu osoby biorącej udział w konkursie.
5. Zwycięskie zdjęcia opublikujemy we wpisie na blogu.
6. Przysługuje Ci już rabat stałego klienta? - Nic nie szkodzi! Robimy wyjątek od reguły i tym razem łączymy rabaty!
7. Po ogłoszeniu wyników i skontaktowaniu się z osobami znajdującymi miejsca na podium :) nagrody zostaną wysłane na wskazany adres wysyłki. 

Jak oceniamy zdjęcia?

Pod kątem innowacyjności. Liczy się wasza pomysłowość i pozytywny vibe! Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia wykonane przez fotografa. Nie muszą też być wykonane profesjonalnym aparatem. Możecie je zrobić telefonem! Sprzęt nie ma znaczenia :) liczy się błyskotliwość i awangardowość! 
Idzie wiosna! Jest już wyczuwalna w powietrzu. Śpiew ptaków, promienie słońca, zieleniące się drzewa. To wszystko nastraja nas pozytywną energią! Chcemy poczuć także wasz vibe! Dajcie ponieść się kreatywności i wyzwólcie w sobie wiosenną witalność! 

Kiedy ogłoszenie wyników? 

Wyniki konkursu ogłosimy już 07.04.2022. 
Śledźcie nas na blogu! 
Ponadto zwycięzcy otrzymają także wiadomość mailową :) 

 

POWODZENIA! :) 

slide
Redakcja Vogue Travel
Inne artykuły autora:
about
Kim jesteśmy?
Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze czternaście lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 20 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca