Minecraft'owy i Fortnite'owy zawrót głowy!

28-04-2022
kolonie dla dzieci
minecraft
Fortnite

Nie bez przyczyny znaleźliście się właśnie w tym miejscu. Szukacie odpowiednich kolonii dla pociechy, ale nie bardzo wiecie co wybrać? Wasze dziecko bardzo lubi grać w gry? Ulubionymi grami komputerowymi są Minecraft lub Fortnite, a może jedno i drugie? Marzycie, aby dziecko spędziło wakacje aktywnie, nie rezygnując ze swoich hobby? Odpowiedzi na wszystkie pytania brzmią twierdząco? - W takim razie nie mogliście lepiej trafić! Mamy to wszystko!

Górski, czy nadmorski Minecraft?

Oczywiście temat kolonii jest niezwykle istotny, szczególnie dla dziecka. Jeżeli tylko przyszły uczestnik lub uczestniczka jest zainteresowany/-a samą tematyką gry, to pozostaje jeszcze wybór miejsca. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice mają preferencje dotyczące miejsca realizacji wypoczynku. Oferujemy kolonie nawiązujące do gry, jaką jest Minecraft oraz Fortnite zarówno w górach, jak i nad morzem. Wyłącznie z danej tematyki posiadamy w ofercie aż cztery takie programy, przeprowadzane w trzech różnych miejscowościach. 
Pierwszą z proponowanych miejscowości jest Poddąbie – urocza, zielona i spokojna miejscowość nadmorska, w której realizujemy dwa programy: Przygody z Minecraft oraz Kolonię z Minecraft i Fortnite. Druga, także nadmorska miejscowość, to turystyczna i tętniąca życiem Łeba, w której realizujemy program Przygoda z Fortnite. Ostatnią z propozycji jest położony w górach Poronin, skąd rozpościera się niesamowity widok na malownicze Tatry. Tutaj dzieci mogą wziąć udział między innymi w programie Wakacje z Minecraft i Fortnite.

Gra kontra rzeczywistość.

Atutem naszych kolonii inspirowanych Minecraft’em i Fortnite’m jest przeniesienie gry do świata rzeczywistego. Tym sposobem dzieci mają do czynienia z ulubioną grą, tym samym nie spędzając wakacji przed komputerem. W większości, jeżeli tylko pogoda na to pozwala, zajęcia realizowane są na zewnątrz – na terenie ośrodka, na plaży, przy lasku.

Programy kolonii charakteryzują się dużą różnorodnością zajęć. Możemy znaleźć wśród nich zajęcia kreatywne, ruchowe i ogólne. W przypadku Minecraft’a i Fortnite’a zajęcia programowe, realizowane w ciągu dnia nawiązują do wskazanych gier. Wieczorem natomiast uczestnicy biorą udział w zajęciach ogólnych, realizowanych dla wszystkich uczestników turnusu. 

Podczas wypoczynku dzieci będą miały między innymi okazję zbudować własnych, minecraftowych strażników i stworzyć drewniane miecze. Niczym w grze, nie zabraknie także przetapiania surowców. - Bezpieczeństwo to podstawa dobrej zabawy, więc za surowce posłużą nam własnoręcznie wykonane, kolorowe mydełka! 

Małych uczestników czeka jeszcze o wiele więcej ciekawych zabaw inspirowanych grami Minecraft'a i Fortnite'a. Sami sprawdźcie! Kolonie Minecraft i Fortnite czekają na Was! 

 

 

slide
Redakcja Vogue Travel
Inne artykuły autora:
about
Kim jesteśmy?
Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze czternaście lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 20 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca