Wakacje 2022 - dziękujemy za wspólne lato!

31-08-2022
kolonie
obozy młodzieżowe

Kochani! 

Kolejny sezon letni dobiegł już końca. W miniony poniedziałek pożegnaliśmy uczestników ostatniego w tym roku turnusu kolonii i obozów letnich. 

Szybko zleciały te wakacje, nieprawdaż?

Chcemy wszystkim gorąco podziękować za wspaniałe wakacje, które razem tworzymy!

Dziękujemy przede wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w zajęcia i świetną zabawę. Swoją obecnością sprawiliście, że każdy turnus był wyjątkowy! Dzięki Wam zyskujemy energię i dla Was staramy się, aby czas spędzony na obozach i koloniach był jak najlepszy!

Dziękujemy także kadrze, która wdraża w życie nasze pomysły, kreuje niespotykaną atmosferę podczas obozów i doskonale opiekuje się uczestnikami! Wasza pozytywna energia, którą przekazujecie uczestnikom jest niezastąpiona! 

...i nie zapomnijmy oczywiście o rodzicach i opiekunach! Państwu szczególnie dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam opieki nad waszymi pociechami podczas wakacyjnych wyjazdów.

Nie możemy się już doczekać kolejnych wakacji letnich, wspólnych zabaw i tworzenia nowych wspomnień! 

Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy fantastycznego roku szkolnego! Niech to, czego będziecie się uczyć zapadnie wam w pamięć z taką łatwością, jak najmilsze wspomnienia z letnich wakacji!

...a my?

Chwila odpoczynku i ruszamy z przygotowaniami do zimowisk 2023! Jeżeli nie chcecie przegapić terminu premiery, to ślijcie nam maile z numerami telefonów! Powiadomimy Was sms-owo, gdy nadejdzie czas premiery przyszłorocznych zimowisk!

slide
Redakcja Vogue Travel
Inne artykuły autora:
about
Kim jesteśmy?
Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze czternaście lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 20 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca