Fascynująca kultura i świetne obozy – przedstawiamy Ci Japonię!

28-04-2013
japonia
anime
kultura japonii

Interesujesz się egzotycznymi kulturami, ciekawi Cię odmienny sposób życia ludzi w odległych częściach globu? Zawsze fascynowała Cię Japonia, a może nie wiesz wiele o tym kraju i jego kulturze, a chciałbyś/abyś dowiedzieć się czegoś nowego? Specjalnie dla Ciebie w projekcie Kuźnia Talentów, wraz z grupą prawdziwych pasjonatek, przygotowaliśmy japoński cykl tematyczny. Co tydzień dostaniesz od nas starannie przygotowaną porcję postów - kultura Japonii, język, manga, anime, mity, wierzenia, życie codzienne, porady i ciekawostki. Wszystko z myślą o tym, żebyś mógł/a rozwijać swoją pasję lub zarazić się miłością do tego niezwykłego miejsca!

Jeżeli myślisz o tym, żeby dalej rozwijać się w kierunku japonistyki, chcesz wiedzieć więcej o mandze i anime, a może po prostu masz ochotę poszerzyć swoje horyzonty? W wakacje zapraszamy Cię na jeden z naszych obozów o tematyce japońskiej. Nauczymy Cię podstaw mangi, wykreujesz własnego bohatera, zobaczysz japońskie animacje, przebierzesz się za ulubionego bohatera, a przede wszystkim poznasz rówieśników zakochanych w Japonii. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co przygotowaliśmy dla Ciebie, sprawdź nasze programy obozów Przygoda w Japonii oraz Anime i Manga.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.voguetravel.pl.

Zapraszamy!

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca