Bajkowy świat na półkoloniach w Poznaniu!

16-06-2013
dzieci
kolonie

Nie chcą Państwo, żeby dziecko opuszczało przyjaciół i rodzinę, a chcą Państwo zapewnić mu niezapomnianą wakacyjną przygodę? Idealnym rozwiązaniem są półkolonie. Poznań już od lipca zamieni się we wspaniałą krainę, w której dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę ramię w ramię z ulubionymi bohaterami z bajek!

Coś dla małych poszukiwaczy i spryciarzy

Nawet bohaterowie i bohaterki bajek czasami potrzebują pomocy, żeby rozwikłać nawiększe zagadki. Tu dzieci przyjdą im na ratunek i pomogą w uratowaniu 101 dalmatyńczyków przed szponami okrutnej Cruelli de Mon, poszukiwaniu zaginionej „sysuni” z Epoki Lodowcowej oraz przeżyć w dzikiej dżungli Mowglimu i Baloo. Z pewnością dzieci spiszą się świetnie i uratują bieg wydarzeń ulubionych bajek.

Artyści/tki potrzebni/e od zaraz!

Nasi ukochani bohaterowie muszą mieć miejsce, gdzie przeżyją coraz to nowe przygódy, dlatego w bajkowej krainie potrzeba wielu dzieci! Wspólnie, rozwijając swoją wyobraźnię, przygotują cudowną sawannę aby Simba mógł zostać królem przepięknej, kolorowej krainy. Będą mieli szansę niczym dobra wróżka przygotować niezapomniany bal i odmienić los biednego Kopciuszka. Znane przez nich bajki będą w ich rękach czekając na kreatywność Państwa pociech :)

Czy to wszystko? Oczywiści, że nie!

Na półkolonii dzieci spotkają Kubusia Puchatka, Pocahontas i wszystkie zabawki z Toy Story. Jakie będą ich bajkowe niespodzianki? To odkryją już sami jadąc na bajkowe półkolonie. Poznań już na nich czeka, a dzieci wcale nie muszą opuszczać swojego ukochanego miasta!

 

Joanna Patelczyk
Jestem studentką japonistyki na UAM w Poznaniu. Interesuję się rysunkiem i malarstwem w wersji tradycyjnej jak i digital art. W chwilach wolnych od zgłębiania japonistycznej wiedzy spędzam czas przy kawie i szkicowniku lub jeżdżę na rolkach. Od niedawna jestem członkiem poznańskiej filii Grupy Tańca Yosakoi „Sakuramai POLAND”. Marzę o własnej małej hodowli jeży pigmejskich :)
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca