Niezapomniana przygoda z Robinsonem Crusoe - promocyjne miejsca!

05-07-2013
dzieci
kolonie

Na Państwa dzieci czekają ostatnie miejsca na II i III turnusie Przygody Robinsona Crusoe w promocyjnej cenie.

Sztuka przetrwania na wyspie

Życie na bezludnej wyspie nie jest łatwe i wymaga dobrej organizacji i dużego wkładu pracy. Dzięki tej kolonii dzieci nauczą się doskonale radzić sobie z problemami nieznanego im środowiska. Budowa szałasu i tratwy oraz wiązanie węzłów nie będą już problemem. Mali rozbitkowie poznają również nowy świat- nauczą się rozpoznawać ślady zwierząt w nim żyjących, topografię terenu oraz ciężką sztukę maskowania się.

Kolonia Przygody Robinsona Crusoe w Vogue Travel

A gdy dzieci zgłodnieją…

W świecie bez restauracji i sklepów dzieci nauczą się wszystkiego, co potrzebne jest do przygotowania posiłku na wyspie-od ciężkiej sztuki strzelania z łuku, poprzez rozpalanie ogniska, po własnoręczne przygotowanie naczyń. Oczywiście po ciężkich zmaganiach i wyczerpujących przygodach, na wszystkie dzieci czekać będą pyszne posiłki już nie z lasu ;)

Kolonie to nie tylko zabawa

Podczas Przygody z Robinsonem Crusoe Państwa dzieci nauczą się wielu praktycznych umiejętności przydatnych nie tylko na bezludnej wyspie ;) Podstawy pierwszej pomocy, obsługa kompasu czy alfabet Morse’a, poznane w czasie świetnej zabawy z rówieśnikami, na pewno zostaną zapamiętane na długo i rozwiną ogólne umiejętności dziecka.

Poza zajęciami związanymi z Przygodą Robinsona Crusoe na dzieci czeka wiele innych atrakcji. Wspaniałe kolonie, tanio i profesjonalnie przygotowane, na pewno staną się niezapomnianą przygodą, z której zadowolone będą nie tylko dzieci, ale również

Joanna Patelczyk
Jestem studentką japonistyki na UAM w Poznaniu. Interesuję się rysunkiem i malarstwem w wersji tradycyjnej jak i digital art. W chwilach wolnych od zgłębiania japonistycznej wiedzy spędzam czas przy kawie i szkicowniku lub jeżdżę na rolkach. Od niedawna jestem członkiem poznańskiej filii Grupy Tańca Yosakoi „Sakuramai POLAND”. Marzę o własnej małej hodowli jeży pigmejskich :)
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca