Kolonie dla dzieci - zabawa i rozwój na Akademii stylu!

09-07-2013
dzieci
kolonie

Kolonia Akademia Stylu

Stylowe kolonie

Jednym z obozów cieszących się największą popularnością jest Akademia Stylu, której uczestnicy mają szansę rozwijać wszystkie swoje zainteresowania z dziedziny mody, zdrowia i urody. Dzięki opiece wykwalifikowanej kadry mogą mieć Państwo pewność, że Państwa pociecha będzie nie tylko wyśmienicie się bawić, ale także nauczy się kilku nietypowych umiejętności, takich jak na przykład wykonywanie biżuterii i dodatków według własnego projektu. Nie od dziś wiadomo, że kreatywność jest kluczem do sukcesu, może więc warto wspierać jej rozwijanie już od najmłodszych lat?

Dla każdego coś miłego

Skorzystanie z oferty naszego biura w najbliższych dniach pozwoli Państwu cieszyć się zniżką nawet 200 złotych na obóz Akademia Stylu. Jeżeli jednak Państwa dzieci przejawiają zgoła odmienne zainteresowania, warto także przyjrzeć się pozostałym promocjom. Już dziś mogą bowiem Państwo zapisać swoje dziecko m. in. na obozy piłkarskie, czy też dla miłośników zwierząt. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo znaleźć kolonie tanio! Co więcej, mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom będzie to nie tylko przyjemnie, ale i pożytecznie spędzony czas.

Kolonie i obozy Vogue Travel

Julita Jyga
Jestem studentką poznańskiej japonistyki, więc - mimo wielkiej miłości do kawy - nie zawahałam się skorzystać z okazji i dwudziesty pierwszy rok życia spędzić w kraju herbaty - Japonii. Oprócz studiów i odkrywania nowych kawiarni moją pasją są social media, dlatego bardzo się cieszę, że przez pisanie artykułów dla Vouge Travel mogę połączyć przyjemne z pożytecznym. Przez najbliższe kilka miesięcy postaram się pełnić rolę reporterki z Frontu Kwitnącej Wiśni, wyszukując dla Was jeszcze nieodkryte ciekawostki!
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca