Obozy rockowe - daj się wciągnąć w ciężkie granie!

16-08-2013
muzyka
obozy rockowe
obozy muzyczne

Ludzie dzielący Twoją miłość do muzyki, profesjonalny sprzęt, specjalne sale ćwiczeniowe – wszystko w jednym miejscu i z rozmachem zorganizowane. Chcesz się uczyć i ćwiczyć na wysokim poziomie w otoczeniu maniaków i maniaczek ciężkiego grania? Jedź do Murzasichle!

Podejrzyj filmiki z prób i finałów

Krótkie nagrania wrzucane do sieci prosto z placówki w Murzasichle są najlepszym dowodem poziomu naszych obozów rockowych. Nagrywane przez samych uczestników/czki i kadrę w trakcie zajęć muzycznych pokazują co naprawdę dzieje się w Murza. Zobaczysz na nich jak grają uczniowie i uczennice Akademii Rock'a, przekonasz się, że działamy zespołowo, a przede wszystkim, że tworzymy świetny rockowy klimat! Znajdziesz nas na profilu facebook'owym Murzasichle facebook.com oraz na specjalnych kanale na serwisie You Tube youtube.com. Jeszcze Cię nie przekonaliśmy do wyjazdu w ferie zimowe, czy wakacje 2014? Może sami uczestnicy/czki Cię przekonają.

Pytaj na forum, a nie zabłądzisz

Chcesz więcej szczegółowych informacji z pierwszej ręki, czyli od uczestników i uczestniczek naszych obozów rockowych? Interesuje Cię wiedza o zajęciach, kadrze, pozostałych uczestnikach, życiu na placówce i czasie wolnym, którego za wiele mieć nie będziesz? ;) Zajrzysz na nasze forum voguetravel.pl,  na którym nie tylko zadasz te podstawowe pytania, przeczytasz uwagi innych, ale dowiesz się również kto, kiedy i na jakie turnusy się szykuje. Jeszcze przed wyjazdem poznasz swoją obozową ekipę. Możesz również zasięgnąć tam niezbędnej wiedzy o sprzęcie muzycznym, czy innych technicznych ciekawostkach. Z pewnością dobrze zorientowani forumowicze pomogą Ci z technicznymi bolączkami. Pytanie nie boli, a kto wie, może poznasz swoją nową rockową paczkę, z którą stworzysz kiedyś świetny zespół.

Do zobaczenia w Murza! :)

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca