Daj się zaskoczyć nowymi propozycjami i jedź z nami na obozy zimowe!

06-10-2013
obozy młodzieżowe
obozy zimowe

Wiemy, że to jedne z Waszych ulubionych zimowisk z Vogue Travel, dlatego wciąż nad nimi pracujemy. Przy tym nie zapominając oczywiście o kultowych już obozach, które od lat królują :)

Kultura kraju ukryta jest w języku

Robimy wielki krok do przodu, żeby pokazać Wam jeszcze więcej z kultury japońskiej. Jeżeli chcecie poznać Japonię w pełni, to musicie znać język, którym posługują się jej mieszkańcy. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Was obóz języka japońskiego Nihongo gasshuku! Przekonacie się, że język japoński nie jest tak trudny jak się wydaje, poznacie podstawowe słownictwo, nauczycie się pisać w katakanie, a może nawet w hiragane i kanji! Dodatkowo pokażemy Wam zasady japońskiej obyczajowości, symbole kulturalne, czy tańce. Na obozie zimowym języka japońskiego będziecie mogli przybliżyć się do swojej ukochanej Japonii. Oczywiście dla fanów/ek anime i mangi, jak co roku nie zabraknie https://voguetravel.pl/oboz-zimowy-anime-i-manga , który od lat tak cenicie :)

Management estradowy i wielogodzinne granie

Za nami niezliczone ilości godzin spędzonych na wspólnym graniu i ćwiczeniach podczas Akademii rock'a w Murzasichle. Jak zawsze oferujemy Wam muzyczne wyjazdy, które przechodzą już do klasyki jak gitarowy, ciężkiego grania, czy https://voguetravel.pl/oboz-zimowy-wokalny. Jednak w tym roku chcemy dać Wam znacznie więcej. Jeżeli chcecie poznawać branżę muzyczną, to nie można poprzestać na samym graniu. Dlatego stworzyliśmy dla Was zimowy obóz rockowy + management estradowy! Podczas wyjazdu nie tylko poćwiczycie granie, ale dowiecie się jak wygląda praca i organizacja sceny, skąd pozyskać sponsorów, jak zorganizować koncert, czy dobrać ekipę techniczną. Rzeczy niezwykle ważne, a to nie wszystko!

Bluesowo-jazzowa klasyka wszech czasów

Jeszcze jedna najnowsza propozycja dla miłośników muzyki, to zimowy obóz jazzowo-bluesowy! Kto nie zna i nie ceni kultowych kawałów jak Summertime, nie słucha Esbjorn Svensson Trio, czy nie rozpływa się przy Billie'm Holliday? Nieśmiertelny jazz i blues od tego roku królować będą również w Murzasichle. Na zimowisku poznacie nie tylko historię i teorię tych gatunków muzycznych, ale zagracie również na prawdziwym jam session i koncercie finałowym!

To nie jedyne propozycje, jakie przygotowaliśmy dla Was w tym roku w Murzasichle. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę https://voguetravel.pl/

slide
Redakcja Vogue Travel
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca