Obóz zimowy ciężkie granie

Koniec z cichym graniem we własnym pokoju, czas na porządną próbę z gitarą, basem, perkusją i solidnym wokalem! Marzą ci się ferie zimowe spędzone w sali prób? Marzy Ci się spotkanie z ludźmi, którzy grają i dzielą z Tobą zajawkę na ciężką muzykę? Wpadaj do Murzasichle, gdzie obok obozów gitarowych i rockowych, spotykamy się też na obozie fanów i fanek Metalliki. Musimy Cię dalej przekonywać?


 • Codzienne warsztaty


 • Warsztaty muzyczne


 • Narty
   

Program

Strefa warsztatu

 • Wstęp do próby – jak przygotować salę prób, żeby wykorzystać jej zalety i zatuszować wady?
 • Ustawianie sprzętu – nauczymy się ustawiać brzmienie gitary i wzmacniacza tak aby dźwięk był dokładnie taki jak chcemy, na próbach, w studio oraz na scenie.
 • Przede wszystkim gramy! Przez cały czas trwania obozu będziemy uczyć się grać na wybranych instrumentach. Przywieź ze sobą gitarę elektryczną lub basową.
 • Nauka skal – poznanie najlepszych skal do improwizacji w muzyce metalowej oraz skal orientalnych, które dodatkowo ubarwią Wasze solówki.
 • Zmiana tonacji – Utwór w innej tonacji? Utwór w dropie C? Dowiesz się: co to znaczy, jakie są różnice oraz jak to stosować.
 • Podstawy techniczne – humbucker aktywny czy pasywny? Head czy combo? Distortion czy overdrive? Jak dobrać odpowiedni sprzęt do ciężkich brzmień.
 • Growl i scream – nauka technik oraz tego jak krzyczeć tak żeby głosu nam starczyło na dwu i pół godzinny koncert.

Strefa zespołu

 • Gra w zespole – zagramy razem utwory Behemotha, Slayera, czy Mayhem wykorzystując nasze instrumenty.
 • Budujemy zespół – co zrobić, by każda próba była owocna, a grupa zgrana. Jak się wybić. Gdzie grać pierwsze koncerty, jak stworzyć własne logo, czyli FAQ każdych początkujących zespołów.
 • Koncert finałowy – wielkie muzyczne święto dla wszystkich uczestników obozów muzycznych. Razem zagramy niezły koncert!

Strefa teorii

 • Kompozycja utworów – nauka kompozycji utworów metalowych – jak rozpocząć pisanie, skąd brać inspiracje do tekstów oraz jak wykorzystać poznane skale do solówek.
 • Must know! – nie zamykamy się tylko na Metallice ! Poznajemy I dyskutujemy na tematy różnych rodzajów metalu: Black Metal, Death Metal, Metal Core, Heavy Metal, Trash  Metal, Industrial Metal i wiele innych.

Strefa metalu

 • Metal Night – projekcja godnych koncertów i kilka płyt do przesłuchania, czyli wyrabiamy sobie opinię na temat poszczególnych zespołów. Gorgoroth, Burzum, Mgła, Iron Maiden, Rage against the machine, Dimmu Borgir I inni.
 • Corpse Paint – odpowiednio dobierzemy strój oraz makijaż (i nauczymy się go wykonywać), by na scenie wyglądać równie groźnie co Ozzy podczas jedzenia nietoperza ;).

Zabierz:

Gitarzyści: gitarę + wzmacniacz, zapasowe struny, kostki, zatyczki do uszu.
Perkusiści: pałeczki, nauszniki, zatyczki do uszu.
Basiści: bas, wzmacniacz, zatyczki do uszu.

Dodatkowo w programie:

 • Bitwa śnieżna, czyli białe szaleństwo! ***
 • Dyskoteki tematyczne - wrzucamy na luz.
 • Pokój planszówek - gry na niepogodę.
 • Wielki finał - uroczyste pożegnanie obozów.

 

Podobne oferty:

O ośrodku

Zimowy klimat z mangową atmosferą i rockowym przytupem, to właśnie placówka „U Ziomka” w Murzasichle. Pensjonat w góralskim klimacie wspólnie dzielą uczestnicy i uczestniczki obozów mangowych, muzycznych oraz artystycznych. Widok na Giewont, odległość 7 km od Zakopanego oraz bliskość górskich łąk i pastwisk, czyni placówkę „U Ziomka” prawdziwie magicznym miejscem rozwoju pasji i odpoczynku.

Jak śpimy?

4-, 5-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Część pokoi posiada balkony.

Jak jemy?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja), suchy prowiant a drogę powrotną.

Adres:

Ośrodek wypoczynkowy "U Ziomka"

34-531 Murzasichle

ul. Sądelska 85b i 90a

www.uziomka.pl

Pokoje i łazienki

 

 

 

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP oraz w transporcie łączonym PKP i autokar pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Turnusy ferii zimowych 2020 dla młodzieży 12-18 lat

I 12.01.2020 - 18.01.2020
II 19.01.2020 - 25.01.2020
III 26.01.2020 - 01.02.2020
IV 02.02.2020 - 08.02.2020
V 09.02.2020 - 15.02.2020
VI 16.02.2020 - 22.02.2020

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Godziny wyjazdów zostaną podane na 7 dni przed turnusem.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór odbywa się w godzinach: 11:00-13:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg oraz sprzęt narciarski/snowboardowy.

PRZYSTANEK MIEJSCE ZBIÓRKI DOPŁATA WYJAZD POWRÓT
Bydgoszcz*
III, IV turnus
Dworzec Główny PKP 220 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem
Częstochowa
I, II turnus
Mc'Donalds, al. Wojska Polskiego 260 170 zł 10:30 15:00
Gdańsk**
I, II turnus
Dworzec Główny PKP,
ul. Podwale Grodzkie 1
280 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem

Katowice
I, II, V, VI turnus

Plac sejmu Śląskiego przy ul. Jagiellońskiej 170 zł 12:00 14:00
Kielce***
III, IV turnus
Dworzec Główny PKP 170 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem
Kraków
I, II, III, IV, V, VI turnus
ul. L. Kałuży, zatoczka między stadionem Cracovia a hotelem Orbis 130 zł 13:00 12:30
Łódź
I, II turnus
Stacja BP, ul. Kątna 1 190 zł 8:15 17:15
Poznań ****
III, IV turnus
Dworzec Główny PKP 210 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem

Rzeszów*****
I, II

Dworzec Główny PKP 170 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem
Szczecin ******
V, VI turnus
Dworzec Szczecin Główny,
ul. Kolumba 2
260 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem

Warszawa
V, VI turnus

Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6a 200 zł 06:00 19:45

Wrocław *******
V, VI turnus

Dworzec Główny PKP

190 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem


 

* Bydgoszcz - przejazd pociągiem Intercity na trasie Bydgoszcz - Kraków (z przesiadką w Warszawie). Na odcinku Kraków - Murzasichle przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

** Gdańsk - przejazd pociągiem Intercity lub Pendolino na trasie Gdańsk - Kraków. Na odcinku Kraków - Murzasichle przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

*** Kielce - przejazd pociągiem na trasie Kielce - Kraków. Na odcinku Kraków - Murzasichle przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

**** Poznań - przejazd pociągiem Intercity lub PKP TLK na trasie Poznań - Kraków. Na odcinku Kraków - Murzasichle przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

***** Rzeszów - przejazd pociągiem Intercity lub PKP TLK na trasie Rzeszów - Kraków. Na odcinku Kraków - Murzasichle przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

****** Szczecin - przejazd pociągiem Intercity na trasie Szczecin - Kraków. Na odcinku Kraków - Murzasichle przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

******* Wrocław - przejazd pociągiem Intercity lub PKP TLK na trasie Wrocław - Katowice. Na odcinku Katowice - Murzasichle przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

Przebieg tras ma charakter podglądowy, trasy mogą ulec niewielkim zmianom na 7 dni przed wyjazdem.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

 • Kulig – niezapomniany przejazd po mroźnej górskiej krainie zakończony ogniskiem z kiełbaskami. Tylko ubierzcie się ciepło! Opłata dodatkowa 60 PLN. Wymagany ciepłe ciuchy i obuwie.

Warunkiem wyjazdu na kulig jest minimalna ilość uczestników tj. 10 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
 

 • Aquapark - wyjazd do Term Bukovina. Przez 2,5 h będziemy relaksować się w jacuzzi, basenie zewnętrznym z gorącą wodą, basenie rzece oraz skorzystamy z hydromasaży. Opłata dodatkowa 90 PLN. Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki na basen oraz ręcznik basenowy.

Warunkiem wyjazdu do aquaparku jest minimalna ilość uczestników tj. 10 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.

 

PAKIET NARCIARSKI

 • Pakiety narciarskie. Stoki narciarskie m.in. Kotelnica Białczańska, Małe Ciche, Murzasichle. Wybór stoku uzależniony jest od warunków na stokach oraz możliwości uczestników. Opłata dodatkowa 399 PLN.
   

Ile dni jeździmy?

2 x wyjazd na stok po minimum 3 godziny na karnecie. Jazdy poranne lub popołudniowe. Opłata dodatkowa 399 PLN. W cenie: opieka instruktora, dojazd na stok, karnety na wyciągi, ubezpieczenie NNW.
 

Gdzie jeździmy?

Wybór stacji narciarskiej oraz trasy zależny jest od poziomu zaawansowania uczestników oraz warunków pogodowych na stokach. Pakiet narciarski realizowany będzie na wybranej stacji tj. Stacja Narciarska Murzasichle Ski www.murzasichle-ski.pl, Stacja Narciarska w Małe Ciche www.maleciche.com, Stacja Narciarska Kotelnica Białczańska www.bialkatatrzanska.pl. Warunkiem wyjazdu na narty jest minimalna ilość uczestników tj. 8 osób. W przypadku nieuzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
 

Skąd wezmę sprzęt?

Można zabrać własny sprzęt lub wypożyczyć na miejscu.

Koszt wypożyczenia sprzętu uzależniony jest od cen w wypożyczalniach danej stacji narciarskiej. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej danej stacji. Koszty w przybliżeniu wynoszą:
 

• komplet narty/buty 30 zł, kije 10 zł do 4h jazdy, kask 8 zł lub gratis do 4h jazdy;

• komplet snowboard/buty 30 zł do 4h jazdy, kask 8 zł lub gratis do 4h jazdy;
 

Kwotę na wypożyczenie sprzętu prosimy przygotować odliczoną zależnie od potrzeb w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem uczestnika. Kierownik placówki zbierze środki od uczestników.

Nie wiedzą Państwo ile środków przygotować?

Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Vogue Travel tel. 61 850 10 85, e-mail kontakt@voguetravel.pl      

 

Zdjęcie 1 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 2 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 3 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 4 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 5 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 6 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 7 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 8 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 9 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 10 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 11 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 12 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 13 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 14 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 15 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 16 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 17 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 18 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 19 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 20 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 21 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 22 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 23 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 24 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 25 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 26 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 27 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 28 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 29 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 30 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 31 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 32 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 33 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 34 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 35 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 36 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 37 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 38 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 39 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 40 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 41 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 42 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 43 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 44 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 45 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 46 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 47 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 48 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 49 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 50 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 51 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 52 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 53 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 54 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 55 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 56 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 57 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 58 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 59 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 60 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 61 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 62 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 63 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 64 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 65 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 66 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie Zdjęcie 67 z 67. Obóz zimowy ciężkie granie

Edycja zimowa kultowego obozu METALOWEGO

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm