Kolonie w stylu Minecraft 2024

Górskie przygody w stylu Minecraft i Fortnite

  • Poronin
  • ·
  • 8 - 12 lat
  • ·
  • Autokar / PKP

 MEGA NOWOŚĆ!  Zbierzcie drużynę, bo czas na mega energetyczne i niesamowicie wciągające wakacje z kolonią w stylu Minecraft i Fortnite!

Kolonia w stylu Minecraft i Fortnite

  • Poddąbie
  • ·
  • 8 - 11 lat
  • ·
  • Autokar / PKP

Nasza kolonia, to fascynujące zestawienie świata Minecrafta i Fortnite, przygotowane specjalnie dla Was z myślą o mnóstwie niezwykłych przygód!

Kolonie w stylu Minecraft dla najmłodszych

Kolonie w stylu Minecraft to odpowiedź na potrzeby najmłodszych miłośników tej słynnej gry komputerowej. Twoje dziecko uwielbia budować zamki lub tworzyć własne mapy z wirtualnych klocków? Teraz będzie miało okazję rozwinąć swoją kreatywność w realnym świecie! To świetna okazja do spędzenia wakacji na świeżym powietrzu, w towarzystwie innych fanów Minecrafta. Po zakończeniu kolonii będziesz potrzebować dodatkowego dnia, żeby wysłuchać, jakie niesamowite przygody przeżyło Twoje dziecko.

Kolonie w stylu Minecraft - oryginalne atrakcje

Nasze kolonie w stylu Minecraft organizujemy na północy Polski - w Poddąbiu i Łebie oraz na południu Polski - w Poroninie. Orzeźwiająca, nadmorska bryza i delikatny szum morza lub urokliwie szumiące drzewa i widok gór są niesamowicie pobudzającą mieszanką, która wywoła uśmiech na twarzy każdego. W tych sceneriach Twoje dziecko m.in. nauczy się strzelać z łuku, zaprojektuje swój miecz i plecak, rozwinie umiejętność orientacji w terenie, a do domu wróci z ogromnym uśmiechem na twarzy! W te wakacje postaw na kolonie Minecraft, którą Twoja pociecha zapamięta na długie lata.

Spełnij marzenia swojego dziecka i pomóż realizować jego pasje, wybierając kolonie dla dzieci! Niech ten letni czas obfituje we wspaniałe przygody, nowe znajomości i dobrą zabawę, która zapadnie w pamięć.
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy podczas kolonii dzieci grają w gry na komputerach?

Nie, w trakcie kolonii przenosimy grę do świata rzeczywistego. Dzieci uczą się pionierki, kreatywnego myślenia, budowania szałasów w lesie. Uczą się pracy zespołowej, rozwiązując zagadki przygotowane przez wychowawców. 

Czy poza zajęciami związanymi z grą są inne zajęcia? 

Tak, oprócz bloków zajęciowych, na które składają się zajęcia programowe, wieczorami organizowane są dla dzieci ogólne gry i zabawy. Ponadto zawsze znajdzie się czas na spacer po okolicy, odpoczynek, zakupy lub plażowanie w przypadku kolonii realizowanych nad morzem.

Czym się różnią od siebie programy kolonii minecraft'owych?

Wszystkie kolonie minecraft'owe łączy główny przede wszystkim temat ? przeniesienie gry Minecraft do świata rzeczywistego. Programy tych koloni są do siebie bardzo zbliżone, jednak główna różnicą jest miejsce odbywania się tych kolonie - w odmiennych miejscowościach morskich, jak i górskich.

Czy na kolonie jeżdżą dziewczynki?

Oczywiście! Wśród miłośników światów Minecraft nie brakuje dziewczyn. 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm