obozy aktorskie 2023

Obóz aktorski Vogue Travel

Obóz aktorski

Lokalizacja:Poronin
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Warsztaty aktorskie dla młodzieży! Otwórz się na nowe doświadczenia.

Impro Camp

Lokalizacja:Poronin
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Uwielbiasz się śmiać? - Świetnie! My również! I chcemy dać Ci dużo powodów do śmiechu. Wpadaj na nasz obóz komediowy i doświadcz świetnej zabawy ze wszystkim, co najzabawniejsze!

Obozy aktorskie 

Twoje dziecko uwielbia wcielać się w różne postacie i z chęcią recytuje Ci najlepsze cytaty z filmów lub seriali? Chcesz mu pomóc rozwinąć swoje zamiłowanie do aktorstwa? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu, bo przygotowaliśmy obozy aktorskie idealne dla Twojej pociechy! Po zakończeniu roku szkolnego warto trochę odpocząć, jednak najlepszym rozwiązaniem jest kreatywne spędzenie wakacji ? z tak samo kreatywnymi osobami. Obozy aktorskie to doskonała mieszanka rozrywki i śmiechu wraz z nauką. Poznaj naszą ofertę, która rozwinie skrzydła przyszłych aktorów!

Obozy aktorskie ? inwestycja w przyszłość dziecka

Obozy aktorskie są w pełni przystosowane do młodzieży chcącej przetestować swoje zdolności wraz z innymi miłośnikami teatru. Przygotowaliśmy ofertę, która skupia się przede wszystkim na praktyce. Twoje dziecko podczas obozów aktorskich nauczy się poprawnej emisji głosu, improwizacji, ruchu scenicznego i operowania emocjami na teatralnych deskach. Na koniec wyjazdu, wraz z innymi uczestnikami, wszystkie zdobyte umiejętności przedstawi podczas wspólnego spektaklu. Obozy aktorskie to niesamowita okazja do spędzenia czasu w przyjemnej atmosferze oraz nauki tego, co najważniejsze, czyli praktycznego wykorzystywania swoich umiejętności! 

Obozy aktorskie i improwizacyjne ? śmiech i nauka w jednym

W naszej ofercie, oprócz tradycyjnych obozów aktorskich, znajdziesz również obóz improwizacji, skupiający się przede wszystkim na komedii. Podczas niego Twoje dziecko pozna podstawowe zasady rozbawiania publiczności i nauczy się naturalności oraz swobody na scenie. Ponadto spędzi kreatywnie czas ? w naszej strefie twórczej na obozach aktorskich młodzież poznaje tajniki skutecznego pisania i tworzenia skeczy. Skutecznie pokonuje również swoje bariery komunikacyjne i uczy się, jak panować nad swoim stresem. Chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło wakacje w urokliwej, górskiej scenerii i wróciło z wyjazdu wypoczęte oraz zmotywowane do działania? Obozy aktorskie z pewnością przypadną mu do gustu!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm