Kim jesteśmy?

Przede wszystkim grupą osób, która swoje zainteresowania przekuła w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe, jak kolonie i obozy organizowane przez nas.

Jeszcze 15 lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej, dziś współpracujemy z ponad osiemdziesięcioma wychowawcami i wychowawczyniami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych programów kolonii i obozów dla dzieci. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 25000 dzieci. Dołącz do nich.

 

fot. Szkolenie kadry Vogue Travel 2019r.

 

NASZA Misja

Dawno, dawno temu narodziła się pasja, do dalekich podróży i wysokich wspinaczek, jazdy konnej i kolarstwa, fotografii i gry na gitarze. Każda chwila była na wagę złota. Żadnej nie chcieliśmy zmarnować. Tak nauczyliśmy się spędzać czas aktywnie, zdobywając umiejętności na długie lata i wspomnienia na zawsze. Tą filozofią  twórczego odpoczynku chcemy się z wami podzielić.

Uważnie patrzymy na młodych ludzi, zmieniający się wokół nich świat, ich zainteresowania i hobby po to, by tworzyć wyjątkowe kolonie i obozy tematyczne, które bawią, inspirują i uczą. Chcemy, by młodzi  ludzie pełni energii patrzyli odważnie w przyszłość. Chcemy pobudzać ich do działania, rozwijać wyobraźnie i uzbrajać w umiejętności. Tę misję realizujemy dzięki nietuzinkowym pomysłom, doskonałej organizacji i wykwalifikowanej kadrze. 

 

 

Rozwój i pozytywne opinie

Żeby tworzyć interesujące programy kolonii i obozów, cały czas jesteśmy blisko dzieci i młodzieży. Spotykamy się z Wami, nie tylko podczas wakacji, ale również przy okazji konwentów i festiwali w całej Polsce. Nieustannie zachęcamy Was do pozostawania z nami w kontakcie poprzez: ankiety, opinie na social media czy rozmowy telefoniczne. Przecież jesteśmy tu dla Was i dla Was chcemy się rozwijać.

 

film: Opinie najmłodszych uczestników kolonii Vogue Travel

 

Bezpieczeństwo

Wiemy, że dokładamy małą cegiełkę do budowania przyszłości dzieci i młodzieży, z którymi spotykamy się na naszych koloniach i obozach. Dlatego najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo, nad którym nieustannie czuwamy. Wszystkie kolonie i obozy Vogue Travel zgłaszane są do Kuratorium Oświaty, widniejemy w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz posiadamy niezbędną gwarancję ubezpieczeniową.

 

 

NASZE SUKCESY I WYRÓŻNIENIA

Dnia 9-ego czerwca odbyła się w Warszawie gala wręczenia nagród w konkursie Employer Branding Excellece Awards 2022, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Nie bez powodu. Wiecie dlaczego?

Mamy to! Nasze starania zostały docenione i otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Employer Branding!

 

Nasza działalność niejednokrotnie została wyróżniona. Otrzymaliśmy nagrodę w XIV edycji Konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości w kategorii "Mikroprzedsiębiorca"! Przewodniczącym Kapituły Konkursu był Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, partnerem merytorycznym F5 Bridge, a organizatorem Miasto Poznań i Powiat Poznański.

W 2018 roku otrzymaliśmy "Wyróżnienie w kategorii mediów internetowych." od prestiżowego magazynu Wiadomości Turystyczne.

W kwietniu 2017 otrzymaliśmy główny laur Róży Kolumba za "najlepszy produkt w kategorii mediów internetowych" od prestiżowego magazynu Wiadomości Turystyczne.

 

Rok wcześniej zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie Róża Kolumba 2016 za "najlepszy produkt w kategorii mediów internetowych" również od magazynu branżowego Wiadomości Turystyczne.

 

 

Jednak największym sukcesem, jest i zawsze było, zaufanie, którym nas Państwo darzycie. To wyróżnienie cenimy sobie najbardziej.

 

 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm