Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów, których zainteresowania przerodziły się w naszą profesję i ścieżkę ku osiągnięciu sukcesu. Nasza tożsamość jest równie wyjątkowa, co nasze oryginalne obozy i kolonie, organizowane z nieskrywaną pasją.

Początki naszej przygody sięgają 15 lat wstecz, gdy byliśmy skromną grupą zanurzoną w dziedzinie turystyki. Współcześnie współpracujemy z doświadczonymi wychowawcami i opiekunami, aby tworzyć dla Was niezapomniane, profesjonalnie opracowane programy obozów i kolonii dla dzieci.

Przez lata zaufało nam już tysiące rodziców, którzy powierzyli nam letni czas swoich pociech. Przyłącz się do tego wyjątkowego grona i wspólnie z nami czerp radość z niezwykłych przygód.

 

fot. Szkolenie kadry Vogue Travel 2019r.

 

NASZA Misja

Dawno, dawno temu narodziła się pasja, do dalekich podróży i wysokich wspinaczek, jazdy konnej i kolarstwa, fotografii i gry na gitarze. Każda chwila była na wagę złota. Żadnej nie chcieliśmy zmarnować. Tak nauczyliśmy się spędzać czas aktywnie, zdobywając umiejętności na długie lata i wspomnienia na zawsze. Tą filozofią  twórczego odpoczynku chcemy się z wami podzielić.

Uważnie patrzymy na młodych ludzi, zmieniający się wokół nich świat, ich zainteresowania i hobby po to, by tworzyć wyjątkowe kolonie i obozy tematyczne, które bawią, inspirują i uczą. Chcemy, by młodzi  ludzie pełni energii patrzyli odważnie w przyszłość. Chcemy pobudzać ich do działania, rozwijać wyobraźnie i uzbrajać w umiejętności. Tę misję realizujemy dzięki nietuzinkowym pomysłom, doskonałej organizacji i wykwalifikowanej kadrze. 

 

 

Rozwój i pozytywne opinie

Żeby tworzyć interesujące programy kolonii i obozów, cały czas jesteśmy blisko dzieci i młodzieży. Spotykamy się z Wami, nie tylko podczas wakacji, ale również przy okazji konwentów i festiwali w całej Polsce. Nieustannie zachęcamy Was do pozostawania z nami w kontakcie poprzez: ankiety, opinie na social media czy rozmowy telefoniczne. Przecież jesteśmy tu dla Was i dla Was chcemy się rozwijać.

 

film: Opinie najmłodszych uczestników kolonii Vogue Travel

 

Bezpieczeństwo

Wiemy, że dokładamy małą cegiełkę do budowania przyszłości dzieci i młodzieży, z którymi spotykamy się na naszych koloniach i obozach. Dlatego najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo, nad którym nieustannie czuwamy. Wszystkie kolonie i obozy Vogue Travel zgłaszane są do Kuratorium Oświaty, widniejemy w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz posiadamy niezbędną gwarancję ubezpieczeniową.

 

 

NASZE SUKCESY I WYRÓŻNIENIA

Dnia 9-ego czerwca odbyła się w Warszawie gala wręczenia nagród w konkursie Employer Branding Excellece Awards 2022, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Nie bez powodu. Wiecie dlaczego?

Mamy to! Nasze starania zostały docenione i otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Employer Branding!

 

Nasza działalność niejednokrotnie została wyróżniona. Otrzymaliśmy nagrodę w XIV edycji Konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości w kategorii "Mikroprzedsiębiorca"! Przewodniczącym Kapituły Konkursu był Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, partnerem merytorycznym F5 Bridge, a organizatorem Miasto Poznań i Powiat Poznański.

W 2018 roku otrzymaliśmy "Wyróżnienie w kategorii mediów internetowych." od prestiżowego magazynu Wiadomości Turystyczne.

W kwietniu 2017 otrzymaliśmy główny laur Róży Kolumba za "najlepszy produkt w kategorii mediów internetowych" od prestiżowego magazynu Wiadomości Turystyczne.

 

Rok wcześniej zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie Róża Kolumba 2016 za "najlepszy produkt w kategorii mediów internetowych" również od magazynu branżowego Wiadomości Turystyczne.

 

 

Jednak największym sukcesem, jest i zawsze było, zaufanie, którym nas Państwo darzycie. To wyróżnienie cenimy sobie najbardziej.

 

 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm