Kim jesteśmy?

Przede wszystkim grupą osób, które swoje zainteresowania przekuły w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak kolonie i obozy organizowane przez nas.

Jeszcze dziewięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej, dziś współpracujemy z ponad osiemdziesięcioma wychowawcami i wychowawczyniami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych programów kolonii i obozów dla dzieci. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 9000 dzieci. Dołącz do nich.

 

fot. Szkolenie kadry Vogue Travel 2016r.

 

NASZA Misja

Dawno, dawno temu narodziła się pasja, do dalekich podróży i wysokich wspinaczek, jazdy konnej i kolarstwa, fotografii i gry na gitarze. Każda chwila była na wagę złota. Żadnej nie chcieliśmy zmarnować. Tak nauczyliśmy się spędzać czas aktywnie, zdobywając umiejętności na długie lata i wspomnienia  na zawsze. Tą filozofią - twórczego odpoczynku, teraz chcemy się z wami podzielić.

Co jest dla nas naprawdę ważne?

  • Wartościowy czas z przyjaciółmi. 
  • Piękne wspomnienia na całe życie.
  • Energia i odpoczynek, które idą w parze.
  • Bezpieczeństwo, bez niego nic się nie uda.  
  • Ty, wy i wasze udane wakacje.

 

Uważnie patrzymy na młodych ludzi, zmieniający się wokół nich świat, ich zainteresowania i hobby po to, by tworzyć wyjątkowe kolonie i obozy tematyczne, które bawią, inspirują i uczą. Chcemy by młodzi  ludzie pełni energii patrzyli odważnie w przyszłość. Chcemy pobudzać ich do działania, rozwijać wyobraźnie i uzbrajać w umiejętności. Tę misję realizujemy dzięki nietuzinkowym pomysłom, doskonałej organizacji i wykwalifikowanej kadrze. 

 

Rozwój i pozytywne opinie

Żeby tworzyć interesujące programy kolonii i obozów, cały czas jesteśmy blisko dzieci i młodzieży. Spotykamy się z Wami, nie tylko podczas wakacji, ale również przy okazji konwentów i festiwali w całej Polsce. Nieustannie zachęcamy Was do pozostawania z nami w kontakcie poprzez: ankiety, opinie na social media czy rozmowy telefoniczne. Przecież jesteśmy tu dla Was i dla Was chcemy się rozwijać.

 

film: Opinie najmłodszych uczestników kolonii Vogue Travel

 

Bezpieczeństwo

Wiemy, że dokładamy małą cegiełkę do budowania przyszłości dzieci i młodzieży, z którymi spotykamy się na naszych koloniach i obozach. Dlatego najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo, nad którym nieustannie czuwamy. Wszystkie kolonie i obozy Vogue Travel zgłaszane są do Kuratorium Oświaty, widniejemy w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz posiadamy niezbędną gwarancję ubezpieczeniową.

 

 

NASZE SUKCESY I WYRÓŻNIENIA

Dnia 26 kwietnia 2017 otrzymaliśmy wyróżnienie w XIV edycji Konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości w kategorii "Mikroprzedsiębiorca"! Przewodniczącymi Kapituły Konkursu byli Prezydentowi Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, Partnerowi Merytorycznemu F5 Bridge to Excellence oraz Organizatorom Miasto Poznań i Powiat Poznański.

 

 

21 kwietnia 2017 otrzymaliśmy główny laur Róży Kolumba za "najlepszy produkt w kategorii mediów internetowych" od prestiżowego magazynu w branży Wiadomości Turystyczne.

 

 

21 kwietnia 2016 otrzymaliśmy wyróżnienie Róży Kolumba za "najlepszy produkt w kategorii mediów internetowych" od prestiżowego magazynu w branży Wiadomości Turystyczne.