OBOZY RYsunkowe 2023

Obóz nadmorskich artystów

Lokalizacja:Łeba
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Od teorii po praktykę dowiesz się, jak wejść na wyższy poziom rysunku.

Warsztaty rysunkowe Vogue Travel

Obóz rysunkowy Concept Art

Lokalizacja:Poronin
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Kochasz rysować i przy okazji kreować nowe postacie, miejsca oraz przedmioty? Rysowanie z natury po prostu Ci nie wystarcza? Ten obóz jest dla Ciebie! 

Obóz malarski Vogue Travel

Obóz malarski

Lokalizacja:Poronin
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Chcesz poznać podstawy rysunku i malarstwa, rozwinąć indywidualne predyspozycje, a może szykujesz się na egzaminy na uczelnie artystyczne?

Obóz mangowy 2022

Obóz mangowy

Lokalizacja:Poronin
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Obóz mangowy inspirowany konwentowymi atrakcjami. Turnus z osobami, które kochają japońskie klimaty tak samo, jak Ty. <3

Obóz komiksowy Vogue Travel

Obóz komiksowy

Lokalizacja:Murzasichle
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Chcesz rozwijać swoją komiksową pasję? Zapraszamy na profesjonalne warsztaty.

Obóz rysowania mangi Vogue Travel

Obóz rysowania mangi

Lokalizacja:Murzasichle
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Najwyższy czas, żeby spróbować własnych sił w rysowaniu mangi!

Warsztaty rysunku Vogue Travel

Obóz rysunkowy Level Up

Lokalizacja:Poddąbie
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar

Obóz dla wszystkich miłośników rysowania. Jeżeli jesteście gotowi na postawienie kolejnego kroku w rozwoju swoich umiejętności, czekamy właśnie na Was! 

Obozy rysunkowe 

Twoje dziecko ma zeszyty szkolne pełne rysunków i szkiców? A może po lekcjach wraca do domu i od razu chwyta szkicownik lub farby? Pozwól mu rozwinąć swoje umiejętności artystyczne na obozach rysunkowych! Wakacje z Vogue Travel są nastawione przede wszystkim na pobudzenie kreatywności, dzięki czemu młodzież wraca nie tylko maksymalnie zrelaksowana, lecz także pełna nowej wiedzy i doświadczeń. Obozy rysunkowe to świetna okazja na przeżycie niesamowitej, artystycznej przygody wraz z innymi miłośnikami sztuki!

Dlaczego warto zapisać dziecko na obozy rysunkowe?

Odpowiedź jest prosta. Nie ma nic piękniejszego, niż czerpanie przyjemności z tego, co kocha się robić. Jeśli Twoje dziecko pasjonuje się malarstwem czy rysunkiem lub dopiero zaczyna się tym interesować, obozy rysunkowe pozwolą mu zagłębić się w artystyczny świat. Na nasze obozy przyjeżdżają różne osoby, zarówno te, które dopiero uczą się szkicować, jak i te mające już spore doświadczenie w rysowaniu. Każda grupa może się tutaj spełnić, niezależnie od poziomu umiejętności. Na obozach rysunkowych pomagamy w poszukiwaniu inspiracji, uczymy projektowania postaci, a także pokazujemy, jak udoskonalać swoje prace. Nasze wyjazdy to połączenie relaksu z rozwijaniem kreatywności. 

Czy na obozach rysunkowych będziemy tylko rysować?

Obozy rysunkowe są zorganizowane w taki sposób, żeby łączyły naukę z przyjemnością. Zapewniamy strefy warsztatu i strefy rozrywki. W tej pierwszej uczymy się wszystkiego o podstawach rysowania, malowania, tworzenia komiksów lub poznajemy kulturę japońską (w przypadku obozu mangowego). Natomiast w tej drugiej odpoczywamy i spędzamy czas na rozrywce: robimy ogniska, turnieje na balony z wodą, gramy w gry planszowe i poznajemy się nawzajem. Pod koniec każdego obozu rysunkowego organizujemy wspólne podsumowanie, czyli przedstawiamy prace powstałe podczas wyjazdu. Razem analizujemy nasze postępy w projektowaniu, wymieniamy się opiniami i dzielimy się wskazówkami. Twoje dziecko wróci z obozu rysunkowego pełne nowych inspiracji, umiejętności i przede wszystkim z cudownymi wspomnieniami!

 

Najczęściej zadawane pytania.

Mam problem z rysowaniem twarzy. Czy na obozie rysunkowym nauczę się jak ją rysować?

Z pewnością pokażemy Ci jak się do tego zabrać! Znając podstawy i wdrażając trochę praktyki na pewno zauważysz rezultaty :) zapraszamy na obóz rysunkowy Concept Art lub Level up!

Czy mogę rysować w swoim szkicowniku?

Wiemy, że wielu z was ma swoje ulubione szkicowniki, pełne prac artystycznych, z którymi nie chce się rozstawać :) podczas obozu także możecie w nich wykonywać swoje prace. Warto jednak wykonać kilka prac poza szkicownikiem, aby później można było pochwalić się nimi na wystawie na koniec obozu!

Bardzo lubię rysować, ale boję się, że nie jestem wystarczająco dobra. Czy mogę jechać na taki obóz?

Tak, tak i jeszcze raz tak! Na obozy rysunkowe może jechać każdy, kto dzieli pasję do rysowania. Nie trzeba być Picassem lub Libelem, aby rysować lub malować. Najważniejsze są chęci i praca, która z czasem przynosi zaskakujące efekty.

 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm