INTO THE VOID: Korn

10-01-2015
obozy rockowe

A, że się sprzedali jak Zack de la Rocha Sony. A, że dubstepy. A, że dla gimbusów. A, że nie wiadomo dlaczego. Wszyscy popełniają błędy, eksperymentują – do samo tyczy się zespołów. Czasami jakaś płyta nie wyjdzie – nie wszystkie pomysły urodzone o czwartej nad ranem są dobre. Więc zacznijmy festiwal żartu Karola. Korn!

I've sick mom

Zawsze zaczyna się podobnie, ktoś kogoś uczy metalu. Brat, siostra, ojciec, matka, kuzyn, kumpela. Pierwsza metalowa kaseta (kiedyś) czy płyta zostaje na całe życie. I pozostaje sentyment. Ja tam mam z Kornem. Od tych dziesięciu lat nie potrafię przestać ich lubić – mimo wszystko, mimo potworków, które nagrali, mimo mojego dojrzewania. Chyba nie jestem odosobniony...

Rolling, and throwing, consoling

Wszystko zaczęło się w Bakersfield – rolniczym mieście w Kalifornii. I jak to bywa z zespołami, które wykreowały własny gatunek grania pierwsza płyta zmiotła wszystko. Pokryła się platyną i innymi śmiesznymi substancjami, ale nie ziemią. Od 1994 roku debiutancki Korn wciska w glebę większość ludzików siedzących w temacie. Do 2002 roku i płyty „Untouchables” Korn niszczył wszystko – hit za hitem, szczyty listy „Billboardu”.


Potem było już tylko gorzej – z małymi wyjątkami.

To co wyróżnia Korn, to o czym wiedzą wszyscy to brzmienie. Charakterystyczne, nieco brudne i piekielnie innowacyjne jak na tamte czasy. Fieldy i jego bas wpisali się w historię muzyki dużymi literami.

Lubisz brzmienie Korn? Lubisz jak mięsisty bas gniecie kości? Wybierz się na jeden z naszych obozów gitarowych. Technika clangu nie jest jedną z najłatwiejszych, ale myślę, że nasi nauczyciele są w stanie przekazać Ci choć odrobinę tej muzycznej poezji. Wakacje z nami to nic innego jak możliwość poznania nowych ludzi – tak samo „zajaranych” muzyką jak ty. Kto wie, może u nas poznasz swoich przyszłych kumpli z zespołu? Może nagracie kolejne „Issues”? Cały program obozu znajdziesz https://voguetravel.pl/oboz-rockowy

Filip Szyszkowski
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca