Rockowy zawrót głowy na obozach w Murzasichle!

12-07-2013
obozy tematyczne
obozy rockowe
obozy muzyczne

dla każdego kto pragnie rozwinąć swe muzyczne skrzydła i poprawić technikę gry na instrumencie. Zapraszamy na nasze niepowtarzalne jam sessions w Murzasichle, gdzie znajdziecie dla siebie ostatnie wolne miejsca!

Miejsca znajdziesz m.in. na Obozie gitary basowej, Obozie gitarowym, Obozie rockowym oraz Obozie girls rock.

Harlem Shake w wykonaniu uczestników obozów muzycznych w Murzasichle :D

ABC rockmana

W programie doza nieco zawiłej teorii i fachowego nazewnictwa – a to wszystko po to, by bez problemu móc zagrać każdy, nawet najbardziej skomplikowany utwór. Dowiecie się, jak dobrać odpowiedni sprzęt i ustawić go w sali prób, a instruktorzy podzielą się z Wami wskazówkami i osobistymi doświadczeniami na temat tworzenia autorskich kawałków, solówek i odjazdowych improwizacji.

Akademia rock'a Vogue Travel :D

Pełna profeska

Chciałabyś/byś stworzyć własny zespół, ale zupełnie nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie ma problemu – obozy rockowe mogą stać się odpowiedzią na Twoje muzyczne bolączki. Uczestnicy obozów będą mieli okazję przeprowadzić casting, podczas którego dowiedzą się, jak skompletować członków wyluzowanej, ale świetnie zgranej rockowej kapeli. W czasie niezliczonych prób będziecie mieli okazję na zsynchronizowanie wokalu z instrumentem oraz na podszkolenie swych umiejętności w różnych stylach: od ciężkich metalowych brzmień, poprzez reagge, kończąc na graniu unplugged. Na koniec obozu pokaz finałowy, czyli szansa na zaprezentowanie się na scenie i porwanie do zabawy tłumów na jedynej w swoim rodzaju imprezie rockowej!

Próba Akademii rock'a Vogue Travel

Wahasz się? Nie bądź jak metronom! Jeśli gra na instrumencie to Twoja pasja, marzysz nieustannym rozwijaniu i szkoleniu instrumentalnego warsztatu, a do tego chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę wraz z ludźmi o podobnych muzycznych gustach i zainteresowaniach – nie wahaj się i dołącz do nas! Zapraszamy!

Marta Kaszyńska
about

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zespołem osób, który swoje zainteresowania przekuł w pracę i pełną sukcesów działalność zawodową. To połączenie wyjątkowe, tak wyjątkowe jak obozy i kolonie organizowane przez nas.

Jeszcze dziesięć lat temu zaczynaliśmy jako czteroosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej. Dziś współpracujemy z ponad stoma wychowawcami, kierownikami i pilotami w tworzeniu dla Was wyjątkowych i profesjonalnie przygotowanych obozów i kolonii. Swoje wakacje powierzyło nam już 15 000 uczestników wraz z rodzicami. Dołącz do nich!

Nasze serwisy
voguetravel.pl obozyzagraniczne.com voguetravel.pl/praca