Kolonia Na Maxa

Czeka na Was moc atrakcji – zajęcia sportowe, kreatywne, dużo śmiechu i zabawy, trochę praktycznych umiejętności oraz survival dla odważnych! Podczas wyjazdu wakacyjnego zaopiekuje się Wami nasza wykwalifikowana, troskliwa i pełna energii kadra wychowawcza, która z  zaangażowaniem przygotuje każde z wybranych zajęć. Do zobaczenia w słonecznym Wiciu!


 • Super przygody


 • Aktywnie i sportowo


 • Konkursy i zabawy

Program

PROGRAM KOLONII NA MAXA

STREFA ZABAWY

 • Słoneczny Twister – zagramy w kultową grę na refleks i koordynację ruchową.
 • Skimboarding – rywalizacja w ślizgu do wody! Kto nie straci równowagi?
 • Wielka baloniada – gra z balonami wypełnionymi wodą. Uwaga będzie mokro!
 • Podchody i zagadki – staniemy do wyścigu drużynowego, aby rozwiązać wielkie zagadki.
 • Bajkowa screenówka –  konkurs rozpoznawania popularnych kreskówek po jednej klatce!
 • Słoneczne plażowanie – codziennie, o ile będzie piękne słońce, pójdziemy poszaleć na plażę.
 • Kąpiele morskie – jak tylko pogoda dopisze, codzienne wykąpiemy się w morzu.
 • Mini playback show – z ukochanymi postaciami z bajek, piosenkarzami lub zespołami.
 • Na sportowo, czyli razem zagramy w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę nożną.
 • Gra w palanta - kultowa gra naszego starszego rodzeństwa i rodziców.
 • Kino pod chmurką, czyli letnie kino na świeżym powietrzu.
 • Ognisko z kiełbaskami – integracja, dobra zabawa i pyszne jedzenie.

"Moja córka była pierwszy raz w tym roku. A teraz chce jechać za rok na 2 miesiące. Super obozy!"

"Moje dziecko było na kolonii w Poddąbiu. Córka wróciła bardzo zadowolona, zajęcia były dostosowane do wieku oraz zainteresowań. Wychowawczyni, przez całą kolonię dbała o komfort dzieci. Ośrodek oraz jedzenie, również sprostały naszym wymaganiom. Polecam! "

"Córka wróciła bardzo zadowolona, z pewnością skorzystamy jeszcze nie raz z Państwa oferty. Bardzo dziękujemy za fantastycznie spędzony czas naszego dziecka, za fachową opiekę, wykwalifikowaną kadrę gotową do pomocy w każdej sytuacji, za uśmiech na twarzy naszej córki, za tolerancję, bezpieczeństwo i radość z każdego dnia. Dziękujemy.... Ola (Yua) pozdrawia szczególnie wspaniałą Panią Agatę z grupy wokalnej."

STREFA KREATYWNA

 • Smart IQ Games - przeplatanki i labirynty. Na pozór gra wydaje się bardzo prosta, ale czy oby na pewno jesteście w stanie pokryć wszystkie pola?
 • Domino z kamieni – mamy misję! Wybierzemy się na plażę w poszukiwaniu kamieni, z których zrobimy domino! 
 • Kolorowe żelki do mycia i kąpieli! - Niech prysznic będzie też zabawą! Wykonamy specjalne żelki do mycia, których będziecie mogli użyć zamiast żelu pod prysznic.
 • Młot Thora – przy użyciu kartonów i dostępnych materiałów stworzymy własne młoty, niczym młot bohatera nordyckiej mitologii.
 • Kaktusowa podkładka – zaprojektujemy i wykonamy podkładki pod kubki z kaktusowym motywem!
 • Obraz z nici – deseczka, gwoździki i młotki w ruch! Tworzymy niepowtarzalne obrazy wyplatając je kolorowymi nićmi. 
 • Wybuchowa, drewniana wieża – ustaw wieżę na specjalnym podeście, rzuć kostką i wyciągnij wskazany element wieży. Śpiesz się, nim wieża wybuchnie!
 • Ring toss game battle – spróbuj wielokrotnie zarzucić kółko na specjalny haczyk i wypchnąć pionek przeciwnika, nim ten pozbędzie się Twojego pionka!
 • Wakacyjny pixel art – breloczki, kolczyki, a może wakacyjne obrazki z letnim motywem? Tworzymy przy użyciu koralików termoaktywnych.
 • Koszulka lata – przenieśmy letnie wspomnienia na tkaninę! Co znajdzie się na waszych koszulkach?

Współpracujemy z osobami z odpowiednimi kwalifikacjami. Dbamy o naszą kadrę, organizując szkolenia oraz oferując bardzo dobre warunki pracy, również finansowe. W 2022 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Employer Branding Academy Awards za najlepsze praktyki wobec pracowników. 

NA WESOŁO

 • Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
 • Ślimak - zagadki i ruch - gra zespołowa.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
 • Pokój planszówek - zbiór kultowych gier.
 • Wielki finał - uroczyste pożegnanie kolonii.  

Nasze obozy są zgłaszane oraz kontrolowane przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Widniejemy w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz posiadamy niezbędną gwarancję ubezpieczeniową.

W turnusach 7-dniowych realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje dzieci.

CO Z LEKAMI NA KOLONII?

JAK WYGLĄDA DZIEŃ KOLONII? 

Podobne oferty:

ZAKWATEROWANIE NA KOLONII NA MAXA

O OŚRODKU

Tego lata zapraszamy wszystkie dzieci na kolonie do ośrodka Diuna, mieszczącego się w niewielkiej, aczkolwiek niezwykle uroczej miejscowości wypoczynkowej Wicie. Ośrodek posiada piękną, a zarazem bogatą infrastrukturę wyposażoną m.in. w: boisko, mini boisko, plac zabaw.  Położony jest on zaledwie 200 metrów od piaszczystej plaży, dzięki czemu będziemy mogli doskonale poczuć nadmorski klimat wakacji!

JAK ŚPIMY?

W 5-, 6-osobowych pokojach (przy czym w każdym z pokoi znajduje się jedno łóżko piętrowe) z pełnym węzłem sanitarnym, z czego większość posiada balkony zwykłe lub francuskie albo wyjście na galerię lub taras. 

JAK JEMY?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja), suchy prowiant a drogę powrotną. Obóz/kolonia rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.

ADRES:

Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna”
ul. Wczasowa 1, 76-150 Wicie 
www.mojadiuna.pl/diuna-wicie/

POKOJE

DOJAZD NA KOLONIĘ NA MAXA

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (Kraków) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór własny odbywa się w godzinach: 09:00-11:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

 

PRZYSTANEK MIEJSCE ZBIÓRKI DOPŁATA WYJAZD POWRÓT
Bydgoszcz ul. Toruńska, parking przy Hali Sportowo - Widowiskowej "Łuczniczka" 250zł 12:15 14:00
Gdańsk Dworzec Główny PKP, ul. Podwale Grodzkie 1 230zł 12:30 13:00
Katowice Plac manewrowy MCK (wjazd od ul. Olimpijskiej) 350zł 04:00 21:30
Kraków* Hala Dworca Głównego PKP 370zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem
Leszno Parking przy KFC Rondo Gronowo 280zł 7:45 17:30
Łódź Stacja Paliw BP, ul. Kątna 1 280zł 8:15 17:30
Piła Al. Piastów 15, Parking za hotelem Gromada "Rodło" 260zł 11:30 14:00
Poznań Dworzec Letni, ul. Dworcowa, 300m od Dworca Głównego PKP 270zł 09:15 16:00
Toruń PKN Orlen, "Bliska" Słupska 1, (przy szosie Lubickiej) 250zł 10:30 15:00
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6a 280zł 06:00 19:30
Wrocław Aleja Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy Stacji PKP Wrocław Stadion 290zł 06:00 19:30

 

*Na odcinku Kraków – Gdańsk przejazd pociągiem Intercity lub TLK, II klasa z miejscami siedzącymi.

Na odcinku Gdańsk – Łeba/Rowy/Poddąbie/Wicie przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

 

Przebieg tras ma charakter podglądowy, trasy mogą ulec niewielkim zmianom na 7 dni przed wyjazdem.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE W CZASIE KOLONII

 • Aquapark Jan – chwila relaksu? W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Aquaparku Jan w Darłówku. Przez 2h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 80 zł.
  Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.  
 • Park linowy – adrenalina, zabawa i wyzwania, czyli wszystko czego nam latem potrzeba! Do zobaczenia w parku linowym, gdzie przejdziemy podstawowe szkolenie bezpieczeństwa i pod okiem instruktorów zmierzymy się z wybraną trasą. Jesteście gotowi? Koszt wycieczki 70 zł.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Zdjęcie 1 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 2 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 3 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 4 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 5 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 6 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 7 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 8 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 9 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 10 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 11 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 12 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 13 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 14 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 15 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 16 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 17 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 18 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 19 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 20 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 21 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 22 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 23 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 24 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 25 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 26 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 27 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 28 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 29 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 30 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 31 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 32 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 33 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 34 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 35 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 36 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 37 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 38 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 39 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 40 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 41 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 42 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 43 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 44 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 45 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 46 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 47 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 48 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 49 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 50 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 51 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 52 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 53 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 54 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 55 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 56 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 57 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 58 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 59 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 60 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 61 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 62 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 63 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 64 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 65 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 66 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 67 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 68 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 69 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 70 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 71 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 72 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 73 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 74 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 75 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 76 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 77 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 78 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 79 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 80 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 81 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 82 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 83 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 84 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 85 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 86 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 87 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 88 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 89 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 90 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 91 z 92. Kolonia Na Maxa Zdjęcie 92 z 92. Kolonia Na Maxa

DOŁĄCZ DO DZIECI PODCZAS SZALONYCH KOLONII NA MAXA!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm