kolonie anime i manga 2022

Kolonia otaku kids

Lokalizacja:Poronin
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar / PKP

Spragnieni ciekawostek o japońskich tradycjach? Chcecie spróbować czegoś nowego? - Oto jest kolonia dla Was!

Obóz otaku nad morzem

Otaku atakują morze

Lokalizacja:Darłówko
Wiek:11 - 16 lat
Transport:Autokar

 BRAK MIEJSC  Wszystkiego możesz doświadczyć wśród szumu morskich fal, w gronie takich samych pasjonatów/pasjonatek mangi jak Ty! Wakacje idealne UwU

Kolonia Japonia dla najmłodszych

Lokalizacja:Poronin
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar / PKP

 BRAK MIEJSC  Propozycja dla dzieci, które interesują się światem, a także chcą poznać kulturę, zabawy i tradycje Kraju Kwitnącej Wiśni.

Kolonia otaku do ataku

Lokalizacja:Poronin
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar / PKP

 BRAK MIEJSC  Poznajemy Japonię poprzez zabawę, czyli Kraj Kwitnącej Wiśni w wersji dla najmłodszych!

Najczęściej zadawane pytania:

Kto prowadzi zajęcia związane z anime?

Zajęcia programowe są zawsze prowadzone przez wychowawców. Wychowawcami grup anime są osoby, które pasjonują się Japonią, a anime i manga jest im bardzo dobrze znane lub osoby, które skończyły studia kierunkowe (np. filologia japońska) i także są pasjonatami popkultury japońskiej. Oprócz wychowawców jest także kierownik turnusu, który dodatkowo sprawuje pieczę nad uczestnikami i kadrą.

Co to jest „otaku” i dla kogo są przeznaczone takie kolonie?

Mianem „otaku” określana jest osoba, która jest miłośnikiem popkultury japońskiej oraz anime i mangi. Kolonie te przeznaczone są więc dla dzieci, które przede wszystkim interesują się Japonią zarówno tą współczesną, jak tradycyjną oraz lubią czytać lub oglądać mangi.

Jakiego rodzaju zajęcia przewidziane są na kolonii anime i manga?

Na kolonii jest dużo rysowania, tworzenia mangowych unikatowych gadżetów, projektowania super popularnych przypinek wśród dzieci. Poza tym uczestnicy mogą podzielić się swoją pasją z innymi miłośnikami mangi i anime. Wszystkie anime i mangi są dostosowane do wieku uczestników.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm