Kolonie survival 2024

Kolonia survivalowa - Vogue Travel

Kolonia survivalowa

  • Poronin
  • ·
  • 8 - 11 lat
  • ·
  • Autokar / PKP

Wakacje survivalowe, to po prostu bomba dla dzieci! Oczekujcie masę zabawy, zanurzenia w naturze i mega przygód!

Kolonie dla dzieci - czas na survival!

Świeże powietrze, dobra zabawa, aktywne przygody - to właśnie możesz zapewnić swojemu dziecku, wybierając kolonie survival. Do dyspozycji masz wiele ciekawych lokalizacji, zarówno na południu, w centralnej części oraz na północy kraju. Czy to oznacza, że wysyłasz swoje dziecko na sztukę przetrwania w ekstremalnie trudnych warunkach, bez dostępu do jedzenia czy wody? Oczywiście, że nie. To czas świetnej zabawy na łonie natury, specjalnych misji, spędzania czasu z rówieśnikami oraz nauki nowych umiejętności. Warunki zakwaterowania są także na bardzo dobrym poziomie. Elementy survivalu mają na celu naukę nowych umiejętności oraz poznanie życia w grupie w obozowisku. Wszystkie zajęcia oraz atrakcje prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz być pewien, że kolonie survival ucieszą Twoje dziecko i odkryją w nich wiele nowych talentów.

Zabawa, przyroda i wiele przygód

Kolonie survival są wypełnione bogatym programem zajęć. Wśród nich są np. budowanie schronienia, strzelanie z łuku, nauka korzystania z tradycyjnej mapy (a nie telefonu i GPS!), rozpalanie ogniska czy nocne gry terenowe. Wszystko to odbywa się w przyjemnej i miłej atmosferze. Jeśli Twoje dziecko jest aktywne sportowo, uwielbia filmy przygodowe albo z chęcią uczy się nowych umiejętności, ten rodzaj wyjazdu jest dla niego. Kolonie survival obejmują także wycieczki z przewodnikiem, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogą poznać ciekawe miejsca w Polsce. Pozwól dziecku na długie wędrówki po górach, poznawanie natury w parkach narodowych oraz odkrywanie swoich nowych zainteresowań. Na uczestników czeka także strefa rozrywki, bo oprócz aktywności fizycznej i budowania schronienia, trzeba również solidnie odpocząć. Organizatorzy często organizują turnieje z balonami na wodę, wspólne ognisko, zagadki czy dyskoteki tematyczne. 

Kolonie survival w bezpiecznych i komfortowych warunkach

Kolonie survival organizowane są na terenie zadbanych ośrodków wypoczynkowych. Panuje tu przyjemna atmosfera, w której można się zrelaksować, a także korzystać z pobliskich atrakcji. Do dyspozycji są pokoje oraz pełen węzeł sanitarny. Kolonie survival obejmują również wyżywienie. Ośrodki wypoczynkowe są dostosowane do potrzeb dzieci, co jest dla nas szczególnie istotne. Wszystkie materiały, które obejmują kolonie survival, zapewnione są przez organizatora wyjazdu. W programie dla dzieci przewidywane są także zasady poznania pierwszej pomocy w terenie. Takie kolonie survival Twoje pociechy zapamiętają na długo!

Łap miejsca na najlepsze kolonie dla dzieci i zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje, pełne atrakcji i nowych wrażeń.

 

Najczęściej zadawane pytania

Co zabrać na kolonię survivalową?

Wybierając się na kolonie survivalowe warto zabrać ze sobą przede wszystkim obuwie sportowe i wygodną odzież. Wiele punktów programu realizowanych jest na świeżym powietrzu, jak np. budowy szałasów lub gry terenowe. Wszelkie materiały potrzebne do realizacji programu zapewnia organizator kolonii.

Czy kolonia "Zostań skautem" nawiązuje do harcerstwa?

Program kolonii nawiązuje do gier i zabaw skautów, a także harcerzy. Dzieci między innymi zdobywają sprawności, uczą się rozbijać namiot, poznają konstelacje, czy grają w podchody.

Czym jest kolonia "Jura na maxa"?

Kolonia ta jest połączeniem elementów survivalu z airsoftem i dobrą zabawą w wersji dla dzieci.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm