Co z wakacjami 2020?

Data:13 marca 2020r., 00:03
Autor:Renata

 

Drodzy Rodzice, Jako odpowiedzialny organizator:

Organizujemy kolonie i obozy

Nie odchodzimy od organizacji lata 2020. Przygotowujemy obozy i kolonie 2020, które dla wszystkich dzieci i młodzieży będą momentem wytchnienia, realizacji pasji i spotkań, na które bardzo czekają. Dlatego apelujemy o nie rezygnowanie z planowania wakacji 2020, gdyż mamy jeszcze dużo czasu.

Jako organizator mamy misję, zapewnić dzieciom i młodzieży zasłużony odpoczynek. Żebyśmy mogli ją realizować uprzejmie prosimy o planowanie lata z nami, wówczas będziemy logistycznie przygotowani na przyjazd uczestników.


 

Monitorujemy sytuację

Zapewniamy, że wszystkie decyzje dotyczące obozów letnich podejmowane będą przez nas zgodnie z wytycznymi Kuratorium Oświaty, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wojewodów oraz Sanepidu. Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi odpowiednimi instytucjami, które dbają o nasze zdrowie, bezpieczeństwo, ale również szansę na odpowiedni wypoczynek i regeneracje dla dzieci i młodzieży.

Jako odpowiedzialny organizator współpracujemy z odpowiedzialnymi ośrodkami wypoczynkowymi oraz firmami transportowymi, z którymi na bieżąco omawiać będziemy sytuację. 


Zabezpieczamy Państwa środki finansowe

Prosimy pamiętać, że jeżeli wakacje zostaną przesunięte lub kolonie nie odbędą się z uwagi na odgórne decyzje, oczywiście zaproponujemy Państwo zmianę terminu obozu lub zwrot wpłaconych środków. Państwa środki są z nami bezpieczne.

Dodatkowym zabezpieczeniem dla Państwa jest możliwość skorzystania z Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji AXA, które mogą Państwo wykupić w momencie złożenia rezerwacji. Koszt takiego ubezpieczenia to kwota 90 PLN przy 12 dniach wypoczynku i 60 PLN przy 7 dniach wypoczynku. Ubezpieczenie to obejmuje wszystkie nagłe zachorowanie potwierdzone zaświadczeniem lekarskim. Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdą Państwo w dokumentach na stronie https://voguetravel.pl/dokumenty-i-regulaminy

Proszę pamiętać, że opłata za obozy i kolonie odbywa się ratalnie. W dniu rezerwacji wpłacają Państwo zaliczkę, czyli zaledwie 30% wartości imprezy. Reszta środków uiszczana jest dopiero na 30 dni przed planowaną datą wyjazdu, czyli w czerwcu lub w lipcu.


Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu:

e-mial: kontakt@voguetravel.pl

tel.: 61 850 10 85

Czat na stronie: voguetravel.pl

Messenger: fb.me/koloniedladzieci.voguetravel 

 

« Wróć do aktualności