Lato 2020 aktualne informacje

Data:24 kwiecień 2020r., 13:04
Autor:Renata

 

Drodzy Rodzice i Uczestnicy, 

Jako organizator kolonii z 12-letnim doświadczeniem posiadamy tysiące stałych klientów. Zostaliśmy obdarzeni Państwa wieloletnim zaufaniem. Czujemy się wdzięczni, jak również zobowiązani wobec Państwa. Wiemy, że wakacje tworzymy razem z całymi rodzinami, które wybierają wypoczynek z nami. Dlatego robimy wszystko, żeby nasz sposób działania był prorodzinny i transparentny. Stawiamy bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na pierwszym miejscu.

Dlatego ważne jest, żebyśmy rzetelnie i wyczerpująco odpowiedzieli na pytanie o aktualną sytuację dot. obozów i kolonii 2020.

 

Aktualna sytuacja

Jako organizator szykujemy się do organizacji lata 2020. Nie otrzymaliśmy odgórnych wytycznych mówiących o konieczności anulacji imprez turystycznych lato 2020. Trzymamy rękę na pulsie i mamy nadzieję, że wszyscy skorzystamy z nadchodzącego słonecznego lata. Wszystkie dzieci i młodzież zasłużyły na prawdziwy i wartościowy wypoczynek. 

 

Jeżeli wypoczynek zostanie odwołany?

W przypadku decyzji rządu, Kuratorium Oświaty lub Sanepidu o niemożności przeprowadzenia wypoczynku letniego 2020 (w całości lub w wybranych turnusów) z uwagi na pandemię koronawirusa, skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

Uspokajamy jednak, w przypadku odwołania wypoczynku latem 2020 Państwa środki finansowe są bezpieczne. W takiej sytuacji środki finansowe zostaną zwrócone Państwu w całości lub zaproponujemy Państwu jedną z alternatywnych rozwiązań w postaci bezkosztowej zmiany terminu imprezy lub Vouchera Vogue Travel na wypoczynek zimowy 2021 lub letni 2021.

Termin zwrotu środków to wówczas 194 dni tj. 180 na skuteczne odstąpienie od umowy i 14 dni na zwrot ze strony organizatora.

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem dla turystów i organizatorów opublikowanym na stronie ministerstwa https://www.gov.pl/web/rozwoj/poradnik-dla-podroznych-oraz-organizatorow-turystyki 

 

OD SERCA

Szanowni Państwo, oczywiście w sytuacji odwołania imprez turystycznych 2020, decyzja co do wyboru rezygnacji lub skorzystania z proponowanych alternatywnych opcji, należy do Państwa. Jako organizator wypoczynku nie ukrywamy, że stanęliśmy w obliczu bardzo trudnej sytuacji dla naszej firmy. Przez 12 lat odnosiliśmy sukcesy, otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień. Jednak największym sukcesem jest dla nas zadowolenie dzieci, zaufanie, którym nas obdarzyliście i historia, którą razem tworzymy.

Z uwagi na to już teraz prosimy Państwa o refleksję nad ewentualna decyzją. W imieniu swoim i wszystkich organizatorów wypoczynku dzieci zachęcamy do korzystania z Voucherów na przyszłe imprezy turystyczne. Jest to nie tylko zapewnienie dzieciom wypoczynku podczas zimowisk lub lata 2021, ale również bardzo ważny gest zaufania i solidarności z nami i naszą kadrą wychowawczą.

Uprzejmie prosimy o przemyślenie swojej decyzji.

Trzymamy jednak wszyscy kciuki za poprawę sytuacji, wyjście z niepewności i piękne lato 2020, które pozwoli nam wszystkim, a przede wszystkim naszym pociechom, złapać oddech.        

Zespół Vogue Travel

« Wróć do aktualności